Служба безпеки України затримала помічника судді Суворівського районного суду Одеси. Підозрюють, що він за гроші попереджав фігурантів кримінальних справ про заплановані слідчі дії, зокрема, обшуки.
Таку інформацію поширює СБУ.
За даними правоохоронців, вартість послуг становила від $100 до $1 тис. Сума залежала від важливості справи і термінів проведення процесуальних заходів. Серед основних клієнтів були учасники організованих злочинних угруповань, щодо яких тривають розслідування.
Посадовець начебто отримував службову інформацію після надходження до суду клопотань від правоохоронців щодо отримання санкції на проведення слідчих дій.
Помічнику судді повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України.
.
Матеріали за темою
Скарги ДПП і Маселка, залишення позову без розгляду, суддя під слідством — засідання ДДП ВРП
11.03.2026
Водії-військові по 130-й, багаторазове «еее і неточності в декларації — засідання ДДП ВРП
04.03.2026
Побиття підозрюваного, відпустка із виїздом закордон і тяганина з розглядом — засідання ТДП ВРП
25.02.2026
Чи слід зазначати факт проступку в разі закриття провадження за давністю — засідання ПДП ВРП
09.02.2026


Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!