Президент України Віктор Янукович 16 квітня підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік».
Закон передбачає додаткові видатки загального фонду Державного бюджету на реалізацію соціальних ініціатив Президента, що уможливить здійснення заходів щодо подолання бідності та вирішення інших гострих проблем.
Як повідомили «ЗіБ» у прес-службі Глави держави, таким чином створено законодавче поле для реалізації соціальних ініціатив, проголошених Президентом 7 березня 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів.
«Це рішення відкриває нам шлях до розвитку регіонів та створить базу для формування Держбюджету-2013 як бюджету розвитку України», - заявив Янукович.
Глава держави підкреслив, що оновлений Держбюджет сприятиме як підвищенню соціальних стандартів і рівня доходів працюючого населення, так і розвитку вітчизняної економіки.

Матеріали за темою
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!