Очільник ВККС Роман Ігнатов подав до суду та особисто завірив копію документа від установи на території так званої лнр, законність отримання якого викликає сумнів.
Про це свідчить ухвала Печерського районного суду м.Києва від 26.10.2023 у справі №757/48437/23-к, інформує «Закон і Бізнес».
У тексті ухвали зазначається, що в ході тимчасового доступу до речей і документів, зокрема, матеріалів судової справи №760/19287/19, що розглядалася у 2019 році за заявою Р.Ігнатова, серед іншого, міститься копія документа, яким нібито посвідчено факт смерті його матері на території Луганська.
Ця копія засвідчена особисто Р.Ігнатовим шляхом проставляння на кожному аркуші надпису «З оригіналом згідно», дати «05.07.2019», прізвища та ініціалів «Ігнатов Р.М.» та особистого підпису Р.Ігнатова.
При цьому в ухвалі зазнається, що в матеріалах цієї справи відсутні відомості, які підтверджують походження вказаного документу, виданого невизнаною установою на тимчасово окупованій території Луганської області, а також те, яким чином Р.Ігнатов його отримав.
Тож констатується, що вказані обставини «можуть свідчити про те, що Р.Ігнатов та (або) особи з числа його членів сімʼї, наближених до нього осіб підтримують стійкі звʼязки з невстановленими особами, які перебувають на території російської федерації та на тимчасово окупованій території Луганської області».
Нагадаємо, що у грудні минулого року ВККС отримала листи від СЗР та СБУ про те, що Р.Ігнатов має російське громадянство. Згодом, у ВРП офіційно підтвердили надходження листа від слідчого ДБР, в якому, серед іншого, зазначено, що «під час спеціального оброблення інформації з відкритих джерел отримано відомості стосовно особи, чиї установчі дані співпадають з установчими даними громадянина України Ігнатова Р.М. про його російське громадянство.
Крім того, відомо, що Р.Ігнатов з 1.09.1991 навчався в Саратовській державній академії права, а у 1995—1996 рр. працював у Прокуратурі м.Петрозаводська (Карелія, рф). А згідно з законодавством рф особа, яка проживала на території рсфср на момент ухвалення закону про громадянство (06.02.1992), набувала їх громадянство автоматично. Аби уникнути цього, слід було впродовж року офіційно заявити про своє небажання перебувати в громадянстві рф за відповідною процедурою.
.
Матеріали за темою
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!