10.01.2024 14:53
Взаємодія суду та вищого навчального закладу підвищить якість освіти як в теоретичному, так і практичному відношеннях, надасть можливість визначитися студентам з напрямком майбутньої діяльності.
З цією метою підписаний меморандум про співробітництво між Другим апеляційним адміністративним судом та Національним юридичним університетом ім.Ярослава Мудрого, інформує «Закон і Бізнес».
Документ про партнерство підписали голова Другого ААС Армен Бегунц та ректор НЮУ Анатолій Гетьман.
Зазначається, що меморандум укладений з метою забезпечення співпраці щодо освітніх заходів в сфері правознавства, надання консультативних послуг, видання публікацій юридичного та суспільного змісту, проведення тематичних круглих столів, конференцій, вебінарів, проведення яких відбуватиметься на принципах рівноправності, відкритості і доброчинності.
Закон і Бізнес
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!