21.11.2023 12:22
Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області встановили, що дочірнє підприємство однієї з державних компаній уклало договір на закупівлю технічної солі, яка використовується у зимовий період.
Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на БЕБ.
Документи, подані в складі тендерної пропозиції учасника закупівлі, не відповідали кваліфікаційним вимогам щодо якості товару. Сертифікати відповідності та якості були некоректними, а їх переклад – неавтентичним. Окрім того, учасник закупівлі долучив документи з ймовірними ознаками підроблення.
Водночас ціна товару була завищена орієнтовно на 20% від ринкової вартості. Однак посадовці визначили учасника переможцем закупівлі та уклали з ним договір поставки.
Аналітики ТУ БЕБ скерували до підприємства-замовника лист з рекомендацією про вжиття заходів з усунення виявлених порушень норм законодавства.
За результатом розгляду рекомендації замовник та постачальник розірвали раніше укладений договір.
Закон і Бізнес
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!