До 2 державних та 2 приватних судових експертів застосовано дисциплінарні стягнення у вигляді попередження. 4 експертам продовжено строк дії свідоцтва, 1 експерту підтверджено кваліфікацію.
Про такі результати роботи Центральної експертно-кваліфікаційної комісії розповіли у Мін’юсті. Про це інформує «Закон і Бізнес».
За результатами розгляду питань щодо дисциплінарної відповідальності прийнято рішення:
– стосовно 1 судового експерта, який не є працівником державної спеціалізованої установи, з правом проведення економічної експертизи, притягнути до дисциплінарної відповідальності та застосувати до нього дисциплінарне стягнення у виді попередження;
– стосовно 1 судового експерта, який не є працівником державної спеціалізованої установи, з правом проведення інженерно-технічної експертизи, притягнути до дисциплінарної відповідальності та застосувати до нього дисциплінарне стягнення у виді попередження;
– стосовно 2 судових експертів, які є працівниками державної спеціалізованої установи, з правом проведення інженерно-технічної експертизи, притягнути до дисциплінарної відповідальності та застосувати до них дисциплінарне стягнення у виді попередження.
Разом з тим, на підставі рішень кваліфікаційної палати ЦЕКК 5 судовим експертам НДУСЕ присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення будівельно-технічної, земельно-технічної, оціночно-будівельної, товарознавчої, пожежно-технічної експертиз та експертизи з питань землеустрою.
4 судовим експертам НДУСЕ продовжено строк дії свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з правом проведення будівельно-технічної, земельно-технічної, оціночно-будівельної, дорожньо-технічної, трасологічної, експертизи зброї, безпеки життєдіяльності, електротехнічної, військової експертиз.
1 фахівцю, який не є працівником державної спеціалізованої установи, підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення транспортно-товарознавчих експертиз.
Відповідно до розділу V Положення про Центральну експертно-кваліфікаційну комісію при Міністерстві юстиції України та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2015 № 301/5, строк дії Свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з певного виду експертної спеціальності (далі - Свідоцтво), становить три роки.
Строк дії Свідоцтва для працівників науково-дослідних установ судових експертиз продовжується рішенням кваліфікаційної палати ЦЕКК на підставі розгляду відгуку НДУСЕ про проходження судовим експертом стажування.
Строк дії Свідоцтва для фахівців, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, продовжується після підтвердження експертом кваліфікації.

.
Матеріали за темою
«Ототожнення електронного та матеріального носія» не є питанням права, а питанням фізики — адвокат
10.03.2025
Виконання фонетичної експертизи із застосуванням Sive Base викликає багато запитань — адвокат
07.03.2025
Межі апеляційного перегляду ухвали суду першої інстанції про призначення судової експертизи
12.02.2025
Як експерти сканують руйнування від війни
24.02.2023
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!