Єдина телефонна лінія екстреного зв’язку 112 запрацює на території Києва та області наступного року. Вона передбачає двосторонню комунікацію із заявником та координацію екстрених служб на місце події.
Про це розповів заступник міністра внутрішніх справ Ігор Бондаренко, передає «Закон і Бізнес».
Чиновник говорить, що лінія 112 — це не тільки уніфікація телефонного номера, це зміна методології реагування та комунікації з людиною, яка звертається по допомогу. Люди отримують можливість не лише в односторонньому порядку повідомити про подію, з ними оператор 112 буде підтримувати двосторонню комунікацію. Оновлювати інформацію, координувати служби, присутність яких необхідна на місці події. Це новий рівень, нова якість, більша ефективність. Це вкладається в концепцію європейської лінії 112, де зараз також оновлюються протоколи методології реагування, роботи операторів.
«Що важливо в роботі лінії 112: коли людина зателефонувала на лінію і зв’язок обірвався, вона передзвонює й потрапляє до того самого оператора. Якщо з однієї локації телефонують декілька людей, ці дзвінки обробляються і прикріплюються до картки однієї події, інформація не задубльовується, вона оновлюється», — розповів І.Бондаренко.
Заступник очільника МВС також зазначив, що створення системи 112 розпочалося ще у 2012 році, був прийнятий відповідний закон, однак до практичних кроків не дійшло.
Матеріали за темою


Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!