Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя, розглянувши дисциплінарні справи, вирішила притягнути до відповідальності трьох суддів, а відносно одного відкрити справу.
Про це «ЗіБ» повідомили в прес-службі відомства.
Так, Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя винесла попередження судді Печерського районного суду міста Києва Віталію Писанцю та судді Шевченківського районного суду міста Чернівців Олександру Літвінову.
Також було вирішено винести догану судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області Олега Кімстачова з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом трьох місяців.
Окрім цього, Дисциплінарна палата ВРП ухвалила відкрити справу стосовно судді Дарницького районного суду міста Києва Тетяни Щасної.
Матеріали за темою
Суддю з Донеччини позбавили посади за незадекларований подарунок і поїздки на ТОТ (прізвище)
25.06.2026
Стратити не можна помилувати: чи може НАЗК складати протоколи на суддів за конфлікт інтересів
24.06.2026
Штовханина та нецензурна лайка не порушує прокурорську етику, якщо нема свідків — рішення ВРП
18.06.2026


Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!