Українські військові були здивовані, коли виявили у магазині міста Суджа, що на Курщині (рф), фірмовий стенд «Рошен» із цукерками цієї марки, яка, як відомо, належить лідеру «ЄС» Петру Порошенку.
Відео про цю «знахідку» вони виклали у соцмережі, інформує «Закон і Бізнес».
На ъхню думку, це свідчить про те, що «патріот України» П.Порошенко, по суті, годує солодощами та фінансує за рахунок сплати податків армію окупантів.
Нагадаємо, що, згідно з листом УПЦ МП, «свого часу Порошенко Петро Олексійович був парафіянином та меценатом Української православної церкви... З огляду на посилання у зверненні, де Порошенко П.О. в стихарі несе ікону в оточенні духовенства УПЦ, можна зробити висновок, що він на той час виконував послух пономаря».
Це спростовує твердження, нібито П.Порошенко ніколи не служив московському патріархату.
На думку експертів, П.Порошенко служив у церкві московського патріархату доти, доки міг використати це для своєї кар’єри в Уряді Віктора Януковича та Миколи Азарова, де він працював міністром. Більше того, 2012 року П.Порошенко подарував В.Януковичу оригінал картини Айвазовського.
Потім використав ідею з томосом, коли соціологія показала переваги переходу до іншого патріархату.
Як раніше повідомляли ЗМІ, у період війни з рф з 2014 до 2017 рік П.Порошенко справно сплачував податки з рахунків Липецької кондитерської фабрики до російського бюджету, фінансуючи збройні сили країни-агресора.
Водночас, у ЗМІ було оприлюднено фрагмент телефонного спілкування П.Порошенка, який, перебуваючи на посаді глави держави, на завершення розмови із російським президентом сказав «Жму руку. Спасибо большое!».
Як розповів російський пропагандист Дмитро Кисельов, коли він працював в Україні, то товаришував з П.Порошенком.
Крім того, за наявними даними, П.Порошенко проходить у справі про державну зраду на користь рф, а також, на думку багатьох ЗМІ, був причетний до пограбування українського бюджету в період свого президентства.
Матеріали за темою
Хто зможе отримати множинне громадянство і в яких випадках є ризик втратити український паспорт
23.06.2025
Порошенко програв суд
16.05.2025
Відповідальність за обхід санкцій в Україні: як це працює зараз та що змінить президентський проєкт
16.04.2025
Справу Порошенка веде кращий слідчий
01.04.2025
Ухилянт Шабунін вчергове поширив брехню
22.03.2025
ЄСПЛ відмовив Порошенку
07.03.2025
«ЦПК» змінює орієнтацію та чекає на санкції
01.03.2025
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!