Молодим іспанцям допоможуть розпочати доросле життя
30.01.2022 12:03
Коли діти виростають, у багатьох виникає бажання звільнитися від батьківського піклування та жити окремо. Але небагато батьків здатні сплатити хоча б оренду другої житлоплощі, не кажучи вже про нащадків, які тільки починають заробляти.
Щоб допомогти молодим людям вирватися з батьківського гнізда, уряд Іспанії вирішив видавати їм допомогу. Так, уже із цього місяця молоді іспанці можуть розраховувати на щомісячні €250, якщо не мають грошей на оренду власного житла, пише «Европульс».
Щоправда, виплачуватимуть допомогу лише протягом 2 років. Одержувати гроші зможуть ті, хто молодший за 35 років і отримує менше €24318 на рік (€2026,5 на місяць).
Допомогу запровадили через високі ціни на нерухомість. У великих містах оренда квартири коштує від €800 на місяць. Середня зарплата молодого іспанця — €970.
За даними європейської статистичної агенції, 55% іспанців у віці 22—29 років живуть з батьками. Це один з найвищих показників у Європі.
Найчастіше молоді європейці від 16 до 29 років не поспішають з’їжджати в Хорватії (тут з батьками живуть 93% юнаків і 82% дівчат) та на Мальті (87% юнаків і 82% дівчат).
Натомість самостійними насамперед стають жителі Північної Європи: у Фінляндії лише 40% юнаків та 30% дівчат живуть з батьками, у Данії — 40 та 32% відповідно.
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!