Поспілкувавшись із трьома кандидатами до Київського апеляційного суду, ВККС визнала одного таким, що не готовий працювати на цьому рівні, а інший має довести здатність на пленарному засіданні комісії.
Такими були результати крайнього засідання колегії №2 Вищої кваліфікаційної комісії суддів, інформує «Закон і Бізнес».
Зокрема, під час засідання ВККС у пленарному складі має підтвердити здатність здійснювати правосуддя в апеляційному загальному суді:
Зейкан Іван Юрійович, суддя Кузнецовського міського суду Рівненської області (708,94 бала).
Натомість не підтвердила такої здатності за критерієм особистої компетентності та вибула із конкурсу
Степанова Сніжана Володимирівна, суддя Жовтневого районного суду м.Маріуполя Донецької області (відряджена до Солом’янського районного суду м.Києва (704,36 бала).
Крім того, оголошено перерву в розгляді питання стосовно судді Скадовського районного суду Херсонської області (відрядженого до Міжгірського районного суду Закарпатської області) Сергія Пухальського.
На цей час колегією №2 завершені співбесіди із 18 кандидатами до цього суду, з яких 7 — підтвердили здатність здійснювати правосуддя, 6 — не підтвердили, а з 5-ма співбесіда відбудеться у пленарному складі ВККС. Припинив участь у конкурсі один кандидат.
Загалом за 45 посад у Київському АС змагаються 93 кандидати.
Аби підписатися на телеграм-канал «ЗіБ» та знати більше про новини судової системи, натисніть на зображення.
Матеріали за темою
У Харківському АС можуть працювати двоє суддів і науковець, а один іде на «пленарку» (прізвища)
24.06.2026
У конкурсі до місцевих госпсудів залишилося 1,5 кандидати на місце — результати четвертого етапу
18.06.2026
Конкурс до апеляцій: двоє суддів підтвердили, двоє — ні, а один іде на «пленарку» (прізвища)
17.06.2026


Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!