Загалом, протягом минулої доби зафіксовано 188 бойових зіткнень. Так, на Покровському напрямку наші захисники зупинили 53 штурмові та наступальні дії агресора в районах та в напрямках 17 населених пунктів.
Про таку ситуацію на фронті станом на 8:00 повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, інформує «Закон і Бізнес».
Учора загарбники завдали по території України одного ракетного та 59 авіаційних ударів, застосували 4 ракети та скинули 109 керованих авіаційних бомб. Крім цього, залучили для ураження 3082 дронів-камікадзе та здійснили 4997 обстрілів позицій наших військ і населених пунктів, зокрема 68 — з реактивних систем залпового вогню.
Авіаударів зазнали, зокрема, райони населених пунктів Гуляйполе, Залізничне, Червона Криниця, Васинівка, Омельник, Мала Токмачка та Кам’янське Запорізької області.
За уточненою інформацією, на Північно-Слобожанському і Курському напрямках наші воїни відбили 38 штурмових дій. Крім того, ворог завдав 10 авіаударів, скинувши 21 КАБу, а також здійснив 207 обстрілів, зокрема 6 — із РСЗВ.
На Південно-Слобожанському напрямку противник 15 разів штурмував у районах Зеленого, Глибокого, Кам’янки, Фиголівки та Вовчанська.
На Куп’янському напрямку ворог безуспішно тричі атакував, намагаючись просунутися поблизу Степової Новоселівки та Голубівки.
На Лиманському напрямку Сили оборони відбили 14 штурмових дій поблизу населених пунктів Новий Мир, Ольгівка, Греківка, Рідкодуб та в напрямках Карпівки й Глущенкового.
На Сіверському напрямку противник 7 разів атакував у бік Григорівки та Івано-Дар’ївки.
На Краматорському напрямку зафіксовано 7 боєзіткнень в бік Білої Гори, Предтечиного та Ступочок.
На Торецькому напрямку ворог здійснив 20 атак у районах Торецька, Білої Гори, Диліївки, Щербинівки та в бік Яблунівки.
На Новопавлівському напрямку ворог 15 разів атакував наші позиції у районах Одрадного, Багатиря, Веселого, Федорівки, Вільного Поля та Шевченка.
На Гуляйпільському напрямку наші оборонці відбили одну наступальну дію поблизу Малинівки.
На Оріхівському напрямку українські захисники відбили дві атаки в бік Новоандріївки.
На Придніпровському напрямку наші воїни відбили одну атаку в районі Антонівського моста.
Учора авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили 18 районів зосередження особового складу, озброєння й військової техніки, один артилерійський засіб, два пункти управління, пункт управління БпЛА та один інший важливий об’єкт.
Загалом, минулої доби втрати загарбників склали 1060 осіб, один танк, 5 бойових броньованих машин, 19 артилерійських систем, 123 БпЛА оперативно-тактичного рівня та 116 одиниць автомобільної техніки.

Інфографіка: Генштаб ЗСУ
Матеріали за темою
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!