17 листопада 2012 року було засновано недержавну некомерційну професійну організацію, яка об'єднує усіх адвокатів України - Національну асоціацію адвокатів України. Сьогодні НААУ налічує майже 70 тисяч адвокатів.
Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на НААУ.
Свої привітання з нагоди 11-тої річниці створення НААУ передають голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова та голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Сергій Вилков:
«Шановні колеги!
17 листопада 2023 року ми в 11-те відзначаємо День заснування Національної асоціації адвокатів України – єдиної незалежної професійної організації, створеної на виконання конституційної місії на шляху до Євроінтеграції.
За ці роки ми пройшли чималий шлях, виборюючи встановлену Конституцією і Законом незалежність. Завдяки цьому нам вдалося досягнути поваги до адвокатури як інституту громадянського суспільства, авторитету в рядах міжнародної юридичної спільноти.
На сьогодні наша організація налічує вже майже 70 тисяч адвокатів. І навіть в надскладних умовах воєнного стану ми рухаємося системно і послідовно, наслідуючи вікові традиції та непорушні принципи нашої професії.
І кожен з вас своєю наполегливою працею в тилу та мужністю на фронті вносить свій внесок для становлення адвокатури та нашої держави загалом. Ми невпинно вклоняємося кожному нашому воїну та пам’ятаємо всіх колег, які загинули. А допомога пораненим та сім’ям загиблих адвокатів, адвокатам, які втратили житло та майно – залишається однією з пріоритетних напрямів діяльності нашої організації.
З нагоди 11-ої річниці заснування НААУ від щирого серця бажаю мирного неба, успіхів і натхнення в роботі, високої оцінки суспільством вашої діяльності та служінні почесній місії – захисту прав людини.
З повагою,
Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова»
«Щиро вітаю Національну асоціацію адвокатів України, яка об’єднує всіх адвокатів України, з одинадцятиріччям від дня заснування.
Бажаю всім нам мирного неба, подальшого прогресу, стабільності, єдності, процвітання та утримання високої репутації задля розбудови та ствердження адвокатури України.
Голова ВКДКА Сергій Вилков»

.
Матеріали за темою
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!