Закон і Бізнес


Національна асоціація адвокатів України відзначає 11-ту річницю створення


.

17.11.2023 11:43
1345

17 листопада 2012 року було засновано недержавну некомерційну професійну організацію, яка об'єднує усіх адвокатів України - Національну асоціацію адвокатів України. Сьогодні НААУ налічує майже 70 тисяч адвокатів.


Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на НААУ.

Свої привітання з нагоди 11-тої річниці створення НААУ передають голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова та голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Сергій Вилков:

«Шановні колеги!

17 листопада 2023 року ми в 11-те відзначаємо День заснування Національної асоціації адвокатів України – єдиної незалежної професійної організації, створеної на виконання конституційної місії на шляху до Євроінтеграції.

За ці роки ми пройшли чималий шлях, виборюючи встановлену  Конституцією і Законом незалежність. Завдяки цьому нам вдалося досягнути поваги до адвокатури як інституту громадянського суспільства, авторитету в рядах міжнародної юридичної спільноти.

На сьогодні наша організація налічує вже майже 70 тисяч адвокатів. І навіть в надскладних умовах воєнного стану ми рухаємося  системно і послідовно, наслідуючи вікові традиції та непорушні принципи нашої професії.

І кожен з вас своєю наполегливою працею в тилу та мужністю на фронті вносить свій внесок для становлення адвокатури та нашої держави загалом. Ми невпинно вклоняємося кожному нашому воїну та пам’ятаємо всіх колег, які загинули. А допомога пораненим та сім’ям загиблих адвокатів, адвокатам, які втратили житло та майно – залишається однією з пріоритетних напрямів діяльності нашої організації.

З нагоди 11-ої річниці заснування НААУ від щирого серця бажаю мирного неба, успіхів і натхнення в роботі, високої оцінки суспільством вашої діяльності та служінні почесній місії – захисту прав людини.

З повагою,

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова»

«Щиро вітаю Національну асоціацію адвокатів України, яка об’єднує всіх адвокатів України, з одинадцятиріччям від дня заснування.

Бажаю всім нам мирного неба, подальшого прогресу, стабільності, єдності, процвітання та утримання високої репутації задля розбудови та ствердження адвокатури України.

Голова ВКДКА  Сергій Вилков»

Закон і Бізнес