Закон і Бізнес Коментарі до публікацій

0
Провідні українські адвокати збираються на акцію у ВC
Евгений


У меня один вопрос может кто нибудь проконсультирует. Как можно обойти закон как это сделал Павел Иванович Лазаренко и те кто помог ему вернуться на Украину и охранял и до сих пор охраняет, зная, что Павлу Ивановичу Лазаренко было запрещено покидать территорию Соединенных Штатов Америки и мало того он в 2014-2015 точно год не помню, выиграл украинский суд или у нас деньги решают все?

26.01.2021 17:13
0
І вічна зрада, спокій тільки сниться
Лариса Синицька


Микола Азаров зачитував свої судові рішення, винесені міжнародними суддями. Вони вказали, що понад рік судових розглядів- це є порушень вимог Міжнародного законодавства. ЗА те, що я 20 років добиваюсь виконання судових рішень про виплату мені заборгованої зарплати та розкриваю як юрист шахрайські схеми суддів, прокурорів та поліцейських, котрі мене переслідують за критику, мені придумали вже 6 судову справу " Про злісну непокору працівникам поліції". котрі 50 хвилин ломилися мені в квартиру.

22.01.2021 13:39
0
Екс-керівницю апарату суду судитимуть за премії і надбавки
Працівнику апарату


треба звичайно зажравшихся перевірити, але вони отримують стимулюючі виплати за поданням голів судів, то ж треба і тих "доброчесних" голів перевіряти!

20.01.2021 20:13
0
Екс-керівницю апарату суду судитимуть за премії і надбавки
Працівник суду


Багато керівників апаратів зловживають повноваженнями, тому треба їх всіх перевіряти щодо надмірного нарахування собі надбавок та премій

20.01.2021 14:21
0
Екс-керівницю апарату суду судитимуть за премії і надбавки
Луганск


действия председателя суда ГавРылюка незаконные по отношению к экс-руководителю аппарата суду и это установлено в решении суда, которое вступило в законную силу!

20.01.2021 13:11
0
Екс-керівницю апарату суду судитимуть за премії і надбавки
Голоднюк


Пишіть повну інформацію:
Зазначена екс-керівниця, як ви надрукували, за інкримінований період виконувала обов’язки голови ліквідаційної комісії апеляційного суду Луганської області і як і всі інші голови ліквідаційних комісій в межах економії коштів видавала назаи про преміювання себе, заступника, інших працівників апарату суду. Вона виграла спір за незаконне звільнення з посади у зв’язку з ліквідацією та не переведення її на рівнозначну посаду до новоутвореного суду.

20.01.2021 11:52
0
«Чорний лебідь» державності
Андрій


Стаття сподобалася, правда закінчив її автор дещо мляво... Щось лишилося недописаним. Можливо, що для нашого суспільства треба повернутися до комуняцького минулого, де суди завжди приймали рішення, які потрібні владі, нікого не випускали з під арешту, не було виправдовувальних вироків, а карали завжди суворо. Можливо треба взагалі ліквідувати суди, а не займатися заміною суддів. Можливо нехай в Офісі Президента приймають усі рішення. То буде виключно по-Державницькі і усім буде весело. Квартал!

20.01.2021 10:39
0
ЄСІТС поза законом
просто Вася


Зробити електронний суд не обов'язком, а правом, і секретарям як завжди доведеться робити подвійну роботу. Паперовий формат не ліквідується, а просто додається робота в ЕС. Зарплата вниз, обсяг роботи вверх.

19.01.2021 11:39
0
Стажування: омріяне й недосяжне
Віктор


Коли людина хоче отримати водійське посвідчення на автомобіль, вона спочатку вивчає теорію (правила дорожнього руху і «устройство» автомобіля), а потім місяць-два-три їздить на автомобілі з інструктором (наставником) і робить все за принципом - «роби як я».
Підготовка медичних працівників складається з навчання у медичному закладі вищої освіти (ЗВО), складання Єдиного державного кваліфікаційного іспиту, а потім 3 роки - практичної підготовки (інтернатура) у закладі охорони здоров'я у конкретного

17.01.2021 13:32
0
Українізація послуг
Андрiй


Так склалося Iсторично, що в Польщi державна мова польська, у Словаччинi - словацька, а в нас своя державна мова. Потрiбно дотримуватися закону, а порушники будуть витрачати тисячi гривень на штрафи, поки не навчаться поважати закон i конституцiю.

16.01.2021 22:14
0
Порівняння не порівнюваного
dima


КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1996, № 30, ст. 141)

Стаття 131. В Україні діє Вища рада правосуддя, яка:
6) ухвалює рішення про тимчасове відсторонення судді від здійснення правосуддя;

16.01.2021 16:04
0
Стажування: омріяне й недосяжне
Отож


Звичайно, два роки вони повинні проходити практику: Як брати, що б не попадатися.

16.01.2021 15:09
0
Порівняння не порівнюваного
Next


А суддю КС без проблем, запросто, на якійсь тайній вечері.

14.01.2021 19:22
0
Порівняння не порівнюваного
Next


Бо щоб відсторонити від посади завгара, це питання повинен розглянути слідчий суддя в порядку передбаченому ст.ст. 156-157 КПК за участі слідчого та/або прокурора та підозрюваного чи обвинуваченого, його захисника.слідчий суддя, суд має право за клопотанням сторін кримінального провадження або за власною ініціативою заслухати будь-якого свідка чи дослідити будь-які матеріали, що мають значення для вирішення питання про відсторонення від посади.

14.01.2021 19:20
0
Порівняння не порівнюваного
Next


який передбачає процедуру відсторонення від посади осіб, що призначаються Президентом. В данному випадку Президент виступає квазі судом і повинен до видання Указу розглянути подання по суті та почути не тільки думку прокурора а й особи стосовно якої отримав подання і після чого прийняти відповідне рішення, щодо видання Указу. Такий закон ВРУ не приймала. А тому і Президент не повноважний вирішувати клопотання прокурора.

14.01.2021 19:12
0
Порівняння не порівнюваного
Next


Важко коментувати думку поважного юриста теоретика та спеціаліста в іншій ніж кримінальна діяльності. Висловлю лише думку яку в жодному коментарі Указу, як позитивному так і негативному не почув. Ч. 3 ст. 154 є відсилочною. " Питання про відсторонення від посади осіб, що призначаються Президентом України, вирішується Президентом України на підставі клопотання прокурора в порядку, встановленому законодавством". Не в порядку якоїсь ст. КПК а в порядку спеціального закону,

14.01.2021 19:00
0
Кредит ЄКТС: що дерслужбовцю слід знати про підвищення кваліфікації
Держслужбовець


Окрім так званих кредитів, є вимога мати вищу освіту, вільно володіти державною мовою, заборону на участь у страйках, приховувати свої політичні погляди, зобов'язання фінансового контролю, заборону на отримання іншого доходу (окрім з/п), бути охайним та ввічливим, дотримуватись правил та норм поведінки, діяти виключно у межах законодавства і все це за зарплатню, що є меншою мінімалки!!!
Де, в якій державі ще таке можливо?!

14.01.2021 10:33
0
В Кабміні пояснили причини низького фінансування науки
Віталій


По перше треба пропагувати ідеї науково - технічного й технологічного прогресу в суспільстві. Для цього треба залучити мережу Просвіти. Треба створити цілий пул науково-технологічної пропаганди в медіа. А щодо технологічних досліджень то треба створити цілий механізм науково-технологічного конвеєра. Цей механізм повинен об`єднати банки, промислові компанії, наукові колективи, окремих винахідників та інженерів та цілі конструкторські бюро, тощо, в єдину систему.

13.01.2021 21:23
0
Новий посадовий оклад судді посягає на незалежність - АРССУ
просто Вася


Тобто абзац 6 статті 7 правління асоціації не хвилює взагалі? Звичайно, в теплі має бути тільки своя *опа, а незалежність суду - це незалежність виключно суддів.

13.01.2021 10:13
0
Куплена правда
Олексій Захаров


Мені здається, що тут - судова помилка. Адже засуджений використав документ, до якого було внесено відомості - хоч і за неправомірну вигоду, - але правильні. Такий документ не є предметом ст. 358. Тим більше, що 2 роки без неправомірної вигоди засудженому відмовляли у внесенні правильних відомостей...

06.01.2021 17:35
0
Правила поведінки працівника суду набрали чинності
Лаврентий Берия


Вменили работнику суда море правил, обязанностей, требований. Только зарплату под все это положили нищенскую; секретарь суда -4,5 тыс.гр., помощник судьи-10-12 тыс. Учитывая вычеты=НИЩЕТА, по сравнению с судьями ( 50-70тыс.). А если учитать, что 80% всех подготовительных работ и судовое решение лежит на аппарате(помощниках), то понятно ПОСТОЯННОЕ УВОЛЬНЕНИЕ ИХ. Тем более, что все суды имеют заполняемость судьями только 0-44%.

05.01.2021 15:33
0
Середня зарплата працівників апарату в 2021 році скоротиться на чверть
Секретар с/з


Вам можливо і зрозуміло, а громадськість цього не розуміє та вважає, що апарат гроші лопатою гребе. Мінфін так теж не вважає, тому і додаткові гроші не виділяє.
А по факту коли такі дані оприлюднюють, потрібно не середню зазначати, а мінімум та максимум, для того щоб побачити реальну картину.
А ще для об'єктивності та повної картини, надайте дані щодо зарплат в ТУ та ДСА, звісно вони будуть казати, що то інше призначення, але ж як головні розпорядники коштів, вони могли б зробити перерозподіл.

30.12.2020 08:09
0
Іспанський сором
Аркадий


что же это за суд ,если на него нет управы ? приняты законы так ,что снять и наказать невозможно . в Китае лучше - проштрафился -к стенке .не смотря на "регалии" .

29.12.2020 10:07
0
Суд постановив, що претензії АМКУ до виробника препарату «Протефлазід» є необґрунтованими
Олександр


Не знаю, як там все насправді, але коли відчув у себе перші ознаки ковіду, то приймав противірусний коктейль, в тому числі і з цим препаратом. Третю ніч відчув задишку, але на ранок все пройшло і більш не повернулось. Всього - 4 дні з температурою і все.

28.12.2020 14:18
0
Середня зарплата працівників апарату в 2021 році скоротиться на чверть
Редактор


У таблиці вказана середня зарплата, у т.ч. секретарів судового засідання, для місцевих та апеляційних судів разом, а не тільки для першої інстанції. Зрозуміло, що в аперляції вище, а в середньому. До того ж таблиця показує динаміку ,а не абсолютні величини

25.12.2020 18:23
0
Середня зарплата працівників апарату в 2021 році скоротиться на чверть
Микола


Фантастичні розміри заробітних плат. Зарплата секретаря судового засідання - 4,5 тис. грн. Шановні журналісти, будь-ласка не вводьте в оману людей, коли зазначаєте такі розміри зарплат в судах та перевіряйте надані Вам відомості перед тим як їх публікувати.

24.12.2020 21:23
0
Середня зарплата працівників апарату в 2021 році скоротиться на чверть
Секретар с/з


Навіщо вводити людей в оману?!
Немає таких зарплат в першій інстанції!
Оклад секретаря с/з до 1 липня 4250грн., з 1 липня 4440, з 1 грудня 4590, ранг від 200 до 400 та надбавка за вислугу від 0 до 50% від окладу, та навіть із максимальним рангом та вислугою з 1 грудня вийде 7285, а до грудня ще менше, а в тих, що не мають вислуги - доплата до МЗП!!!

24.12.2020 15:40
0
Середня зарплата працівників апарату в 2021 році скоротиться на чверть
Вумна Вутка


Де це такі заробтні плати у секретарів с/з:?) вони на відсотків 40 менші ніж в таблиці.

24.12.2020 14:56
0
ВРП відрядила трьох суддів до судів Львівщини та Київщини (прізвища)
Лаврентий Берия


Мінюст "курить бамбук" за відсутності фінансування. В судах-нема коштів на відправку пошти, звільнились 90% секретарів, помічників сіддів. А відрядження одного судді обходиться державі min до 0,5млн гриивен. То може пора розганяти Мінюст, КабМін,... Може дешевше використати резерв суддів?

23.12.2020 14:10
0
ВРП розгляне призначення 5 суддів
Лаврентий Берия


Не надоело Вам отправлять людей по командировкам, платить бешенные командировочные при полном отсутствии финансирования. У Вас тысяча готовых судей в резерве, заполняйте вакансии!

22.12.2020 18:58