Громадяни мають доступ до низки електронних сервісів, завдяки яким забезпечується відкритість, прозорість і зручність отримання інформації щодо виконавчих проваджень.
Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на Мін’юст.
Одним із ключових інструментів отримання інформації є Автоматизована система виконавчого провадження. Через спеціальний вебпортал у відкритому доступі можна перевірити наявність виконавчих проваджень стосовно фізичних або юридичних осіб, переглянути їхній статус, отримати інформацію про стягувача, боржника, орган або приватного виконавця, у якого перебуває справа. Крім того, сторони провадження мають можливість авторизуватися за ідентифікатором доступу та ознайомитися з матеріалами провадження або сплатити заборгованість онлайн.
Ще одним ефективним інструментом є Єдиний реєстр боржників — онлайн-база, що містить інформацію про невиконані майнові зобов’язання боржників та запобігання відчуженню боржниками майна. Кожен може швидко перевірити наявність боргів і за потреби сформувати довідку з реєстру.
Крім того, завдяки сервісу державних послуг «Дія», громадяни можуть отримати доступ до своїх виконавчих проваджень без необхідності мати постанову про їх відкриття або знати номер провадження. Авторизація здійснюється за допомогою КЕП на вебсайті або через мобільний застосунок. Через сервіс можна ознайомитися з деталями провадження, у якому особа є боржником, та одразу погасити заборгованість онлайн.

.
Матеріали за темою
Чи припиняється іпотека зі спливом строку пред'явлення виконавчого листа до виконання — ВС
21.04.2025
«Громадське» сплатить штраф — ДВС
06.02.2025
Новий виток у справі Порошенка
04.02.2025
Видача дубліката виконавчого листа, оголошення особи померлою та самопредставництво — дайджест ВП ВС
31.01.2025
Гроші USAID перетікають на рахунки Портнова
30.01.2025
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!