Найнезахищенішим категоріям працівників апарату суду, як-от секретарі судових засідань, рекомендовано виплачувати стимулюючі на рівні не менше 30%.
Про такий лист від Державної судової адміністрації розпорядникам бюджетних коштів на місцях повідомив в.о. голови Максим Пампура, інформує «Закон і Бізнес».
Доповідаючи членам Ради суддів про стан та перспективи фінансового забезпечення діяльності органів судової влади, він також поінформував, що ДСАУ планує забезпечити стимулюючі виплати працівників апарату в середньому по року на рівні 40%. «Плюс до того ми аналізуємо фінансовий стан і можливо зможемо збільшити розмір стимулюючих до 50%», — зазначив він.
Щодо перспектив фінансування у наступному році, то наразі триває опрацювання разом із представниками Мінфіну та народнми депутатами проекту закону «Про державний бюджет України на 2024 рік». М.Пампура повідомив, що порівняно із цим роком ДСАУ додано 3201 млн грн., з яких 532 млн грн. — капітальні видатки: 300 млн грн. — це будівництво і 232 млн грн. — питання пов’язані з побудовою ЄСІТС. Утім, попередньо за висновками бюджетного комітету, 300 млн грн. планується відкликати й перерозподілити іншим чином.
Але були у в.о.голови ДСАУ й гарні новини: «Що стосується загалом ресурсу, який розрахунково буде доведений, ми можемо казати про те, що суди будуть забезпечені, а це є наша пропозиція, однаково, на рівні 78% стимулюючих від фонду посадових окладів».
Також М.Пампура проінформував про закупівлю 511 генераторів для забезпечення роботи судів в умовах можливого відключення електроенергії. У цьому зв'язку він також повідомив, що суди на власний розсуд можуть закуповувати й системи екофлоу (акумулятори).
Члени РСУ не стали ухвалювати якогось окремого рішення стосовно почутого. Голова Ради суддів Богдан Моніч запропонував почекати і до кінця року ще раз заслухати керівництво ДСАУ. Зокрема, чи будуть розподілені кошти працівникам апарату судів, на який бюджет слід очікувати з наступного року, «щоб мати загальне бачення наших перспектив».
Натисність на зображення, аби підписатися на телеграм-канал «ЗіБ» та знати більше про новини судової системи.
Матеріали за темою
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!