Продовжуючи імплементувати стратегічний план масштабування бізнесу на німецькому ринку, Адвокатське об’єднання GOLAW повідомляє про здобуття членства у Ost-Ausschuss der Deutschen Wirtschaft - провідній бізнес-асоціації що об’єднує кращі фірми німецького ринку.
В адвокатському об’єднанні висловлюють сподівання, що їхня 20-річна юридична експертиза в українському законодавстві, успішний супровід німецьких клієнтів, а також багаторічний досвід надання преміальних юридичних послуг сприятимуть вибудовуванню плідної міжнародної співпраці.
«Ми плануємо докласти максимум зусиль, аби злагоджено та комплексно надавати транскордонну та локальну юридичну підтримку бізнесу у спільних проектах, співпрацювати з Федеральним урядом та урядами країн-партнерів в рамках промоції економічних відносин, здійснювати регулярний моніторинг значущих для галузей правових новин у робочих групах і комітетах та інформувати членів асоціації про важливі зміни українського законодавства», - повідомив керуючий партнер GOLAW Валентин Гвоздій.
Нагадаємо, що GOLAW – єдина українська юридична фірма, що має повнофункціональний офіс у Німеччині та значний досвід юридичного супроводження німецьких клієнтів.

.
Матеріали за темою
АПУ відзначено Асоціацією адвокатів Мадриду
21.06.2022
АПУ відзначає 20-річчя, мріючи глобально
08.06.2022
GOLAW відзначено IFLR1000
26.05.2022
GOLAW стало членом AEEC
19.05.2022
Amber Law Company - підсумки тижня
09.05.2022
Як приватні виконавці Україну захищають
06.05.2022
GOLAW здобула топові позиції у The LEGAL 500
13.04.2022
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!