В той час, коли у деяких законослухняних громадян вилучають «на потреби армії» транспортний засіб, інші, менш відповідальні громадяни дозволяють собі їздити за кермом в стані сп’яніння, піддаючи себе та інших смертельній небезпеці.
Керуючись такими міркуваннями, група народних депутатів зареєструвала проект Закону від 17.05.2022 № 7382 «Про внесення зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за керування транспортним засобом в стані сп’яніння в умовах воєнного часу», передає «Закон і Бізнес».
Документом пропонується доповнити статтю 130 КпАП нормою, за якою керування транспортним засобом особою в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану, крім передбаченого покарання у попередніх частинах цієї статті, тягне за собою конфіскацію транспортного засобу.
У подальшому ТЗ правопорушника передаватиметься на потреби підрозділів Збройних сил України, або Міністерства внутрішніх справ України, або Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Відповідне рішення ухвалюватиме Кабінет Міністрів України, або уповноважений ним орган державної влади).

.
Матеріали за темою
У Києві закривається Південний міст
21.06.2022
Встановлення через суд народження або смерті спростять - проект закону ухвалено за основу
20.06.2022
Примусове відчуження та вилучення: умови правомірного обмеження права власності розкрила юрист
16.06.2022
Порядок фіксації руйнувань розгляне Кабмін
16.06.2022
Коментарі
Зараз більшість іздить на авто, які придбані без офіційної перереєстрації, за наявності тех.паспорту. Як конфіскувати авто яке належить іншій особі, яка не керувала ним в стані сп'яніння?