Рекомендації отримали судді, повноваження яких закінчилися минулого року після п'ятирічного строку роботи.
Про це повідомили «ЗіБ» в прес-службі ВККС.
Судді успішно склали кваліфікаційний іспит і тепер отримали рекомендації на призначення від Вищої кваліфікаційної комісії.
Приступити до виконання обов'язків судді зможуть після призначення їх Вищою радою правосуддя і підписання Президентом.
Список суддів, рекомендованих до призначення:
- Болюк Іннесу Ігорівну на посаду судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області.
- Бондаренко Ганну Віталіївну на посаду судді Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області.
- Вельможну Ірину Володимирівну на посаду судді Зміївського районного суду Харківської області.
- Вергопула Андрія Костянтиновича на посаду судді Котовського міськрайонного суду Одеської області.
- Грицай Марію Михайлівну на посаду судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області.
- Гудкову Юлію Георгіївну на посаду судді Монастириського районного суду Тернопільської області.
- Давидюка Олександра Івановича на посаду судді Білогірського районного суду Хмельницької області.
- Делікатну Лілію Володимирівну на посаду судді Тернопільского міськрайонного суду Тернопільської області.
- Квітку Олександра Олексійовича на посаду судді Кіровоградського районного суду Кіровоградської області.
- Кисіля Романа Валерійовича на посаду судді Запорізького окружного адміністративного суду.
- Корольчук Наталію Василівну на посаду судді Херсонського міського суду Херсонської області.
- Котляра Антона Миколайовича на посаду судді Хортицького районного суду міста Запоріжжя.
- Кривенко Оксану Володимирівну на посаду судді Доманівського районного суду Миколаївської області.
- Лавренюк Тетяну Анатоліївну на посаду судді господарського суду Харківської області.
- Лагоду Катерину Олександрівну на посаду судді Центрального районного суду міста Миколаєва.
- Лебідь-Гавенко Галину Михайлівну на посаду судді Васильківського міськрайонного суду Київської області.
- Лєвшу Сергія Леонідовича на посаду судді Шосткинського міськрайонного суду Сумської області.
- Луня Ростислава Володимировича на посаду судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області.
- Максимовича Ігоря Вікторовича на посаду судді Каланчацького районного суду Херсонської області.
- Малихіну Владу Володимирівну на посаду судді Самарського районного суду міста Дніпропетровська.
- Маренича Ігоря Володимировича на посаду судді Чернівецького окружного адміністративного суду.
- Марціцку Ірину Богданівну на посаду судді Теребовлянського районного суду Тернопільської області.
- Медюка Сергія Олександровича на посаду судді Центрального районного суду міста Миколаєва.
- Мороз Тетяну Миколаївну на посаду судді Кобеляцького районного суду Полтавської області.
- Нестеренка Євгена Володимировича на посаду судді Першотравневого районного суду міста Чернівці.
- Нечая Олександра Володимировича на посаду судді господарського суду міста Києва.
- Ніточка Віталія Васильовича на посаду судді Тячівського районного суду Закарпатської області.
- Петрову Ліму Миколаївну на посаду судді Полтавського окружного адміністративного суду.
- Полішко Вікторію Василівну на посаду судді Жовтневого районного суду Миколаївської області.
- Порощука Петра Петровича на посаду судді Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області.
- Прачук Олену Василівну на посаду судді Шосткинського міськрайонного суду Сумської області.
- Романюк Юлію Геннадіївну на посаду судді господарського суду Рівненської області.
- Савченка Дениса Михайловича на посаду судді Харківського районного суду Харківської області.
- Сала Павла Ігоровича на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду.
- Сацького Романа Вікторовича на посаду судді Запорізького окружного адміністративного суду.
- Секірського Андрія Валерійовича на посаду судді господарського суду Луганської області.
- Семенишин Ориславу Зеновіївну на посаду судді Радехівського районного суду Львівської області.
- Сойму Мар’яну Миколаївну на посаду судді Тячівського районного суду Закарпатської області.
- Соколову Наталію Олександрівну на посаду судді Охтирського міськрайонного суду Сумської області.
- Соловйову Анастасію Євгенівну на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області.
- Твердохліб Альону Валеріївну на посаду судді Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області.
- Тітівалова Романа Костянтиновича на посаду судді Турійського районного суду Волинської області.
- Тішка Дмитра Анатолійовича на посаду судді Центрального районного суду міста Миколаєва.
- Токарєва Сергія Миколайовича на посаду судді Путивльського районного суду Сумської області.
- Тополеву Юлію Володимирівну на посаду судді Малиновського районного суду міста Одеси.
- Торчинюка Вадима Георгійовича на посаду судді господарського суду Рівненської області.
- Фадєєву Світлану Олександрівну на посаду судді Крюківського районного суду міста Кременчука Полтавської області.
- Хмеля Руслана Валентиновича на посаду судді Бершадського районного суду Вінницької області.
- Чернову Жанну Миколаївну на посаду судді Запорізького окружного адміністративного суду.
- Шамотайла Олега Васильовича на посаду судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області.
- Шаповалову Ірину Сергіївну на посаду судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області.
- Шаповалову Тетяну Михайлівну на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду.
- Шапутько Світлану Володимирівну на посаду судді Печерського районного суду міста Києва.
- Шаратова Юрія Анатолійовича на посаду судді господарського суду Одеської області.
- Шилову Олену Миколаївну на посаду судді господарського суду Донецької області.
- Шкуренкова Миколу Васильовича на посаду судді Суворовського районного суду міста Одеси.
- Щербину-Почтовик Інну Василівну на посаду судді Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська.
- Юркова Едуарда Олеговича на посаду судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду.
- Ягодіну (Лукіянець) Тетяну Василівну на посаду судді Деражнянського районного суду Хмельницької області.
- Янжулу Олександра Сергійовича на посаду судді Марганецького міського суду Дніпропетровської області.
- Ясиновського Романа Богдановича на посаду судді Жовківського районного суду Львівської області.
ВККС рекомендувала 95 суддів на безстрокове зайняття посад
Рішення отримали законники, повноваження яких закінчилися минулого року після п'ятирічного строку роботи. Троє суддів рекомендації не отримали і розгляд перенесли на 11 травня.
Про це повідомляє кореспондент «ЗіБ» із засідання ВККС.
Судді успішно склали кваліфікаційний іспит і тепер отримали рекомендації на призначення від Вищої кваліфікаційної комісії. Частина з них з'явилась на засідання на випадок, якщо у членів ВККС будуть до них запитання. Але такої потреби не було.
Приступити до виконання обов'язків судді зможуть після призначення їх Вищою радою правосуддя і підписання Президнентом. У багатьох судах їх чекають: неудокомплектованість штатів від 25% до повної відсутності судів у кількох районних судах.
Троє суддів рекомендації не отримали (суддя Оболонського райсуду Києва Інна Белоконна, суддя Дніпровського райсуду Києва Наталя Марфіна та суддя Шевченківського райсуду Києва Анзор Саадулаєв) — розгляд їх кандидатур перенесли на 11 травня.
Список суддів, рекомендованих до призначення:
Адаховська Віра Сергіївна
Аканов Олег Олегович
Андрійчук Оксана Василівна
Артоуз Олеся Олександрівна
Бабій Ольга Михайлівна
Березюк (Головко) Неоніла Петрівна
Богоніс Михайло Богданович
Бокова Юлія Валеріївна
Болдирєва Уляна Миколаївна
Врона Анна Олегівна
Гайдич Роман Михайлович
Галига Ірина Олександрівна
Галиш Іванна Богданівна
Галінська Вікторія Валеріївна
Гебеш Сергій Антонійович
Годік Леся Сергіївна
Горобцова Ярослава Володимирівна
Горплюк Андрій Миколайович
Гудзенко Валентина Леонідівна
Данік Яна Іванівна
Демідова Поліна Віталіївна
Дідек Марія Богданівна
Дмитрієв В'ячеслав Станіславович
Домбровська (Яремій) Галина Володимирівна
Дочинець Сергій Іванович
Дюміна (Чемодурова) Наталія Олександрівна
Євтюшенкова Вікторія Іванівна
Ємельянова Ольга Олександрівна
Єрьоміна Ольга Володимирівна
Жиляєв Євгеній Михайлович
Жмудь Вікторія Олексіївна
Жук Микола Вікторович
Залеська Антоніна Олександрівна
Замченко Анна Олександрівна
Ігнатенко (Васильківська) Тетяна Валеріївна
Ільяшевич Ольга Віталіївна
Іщук Тетяна Павлівна
Капцова Тетяна Петрівна
Квєтка Іванна Анатоліївна
Кицюк Вікторія Сергіївна
Кльопов Ігор Геннадійович
Коваленко Олександр Миколайович
Коваль Оксана Андріївна
Ковбель Максим Миколайович
Коломійцева Віра Іванівна
Кончина Ольга Іванівна
Корбут Володимир Володимирович
Король Мар'яна Романівна
Кость Віталій Володимирович
Кузнецов Роман Олександрович
Леміщенко Ольга Олегівна
Лисенко Тетяна Юріївна
Ломака Вікторія Сергіївна
Луковкіна Уляна Юріївна
Мазур Юрій Юрійович
Маковійчук Юлія Василівна
Максименко Лілія Яковлівна
Малих Оксана Володимирівна
Маслак Віта Петрівна
Маслов Віктор Васильович
Морозов Вадим Вікторович
Мостепаненко Юлія Іванівна
Музика Максим Васильович
Науменко Артур Олегович
Нельга Діна Вячеславівна
Озерянська Світлана Іванівна
Онушканич Володимир Васильович
Орчелота Артем Володимирович
Пацко Дмитро Васильович
Полякова Людмила Володимирівна
Проскурняк Сергій Пантелеймонович
Пухальський Сергій Валерійович
Река Анна Сергіївна
Рудюк Олена Юріївна
Савкова Інна Миколаївна
Сайко Ольга Олексіївна
Саландяк Ольга Ярославівна
Сидорак Галина Богданівна
Сидоренко Інна Олександрівна
Сирбул Оксана Федорівна
Скаковська Ірина Володимирівна
Старовойтова Світлана Миколаївна
Стручкова (Гагут) Лілія Іванівна
Стукаленко Катерина Іллівна
Токарєв Артем Геннадійович
Трояновська Тетяна Михайлівна
Фролова Людмила Давидівна
Хацько Наталя Олександрівна
Хрущ Вікторія Леонідівна
Хуторна Інна Юріївна
Чалий Андрій Васильович
Чернова Олена Вікторівна
Чирка Станіслав Станіславович
Шабас Ольга Сергіївна
Шульга Ксенія Миколаївна
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!