13 червня відбудеться два засідання Вищої кваліфікаційної комісії суддів, на яких мають розглянути по три питання про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності.
Як повідомили виданню «Закон і Бізнес» у ВККС, до порядку денного засідання о 10:00 включено розгляд дисциплінарних справ:
1. За зверненнями народного депутата України VII скликання Канівця О.Л., адвоката Сказко О.М. та голови Громадської організації «Майдан - Громадський контроль» Колбанцева В.В. стосовно судді Оболонського районного суду міста Києва Місечка Миколи Миколайовича.
2. За зверненням голови Громадської організації «Майдан - Громадський контроль» Колбанцева В.В. стосовно судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області Мельника Олега Олександровича (рішенням Вищої ради правосуддя від 16.03.2017 № 508/0/15-17 звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
3. За зверненням Вищої ради юстиції стосовно судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Решетніка Миколи Олександровича.
До порядку денного засідання о 14:00:
1. За зверненнями Вознюка М.П. стосовно судді Комінтернівського районного суду Одеської області Рідник Ірини Юріївни.
2. За зверненнями Самаріної О.М. стосовно судді Добропільського міськрайонного суду Донецької області Тітової Тамари Анатоліївни.
3. За зверненням Скобського С.Р. стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси Івченка Віталія Борисовича.
Матеріали за темою
Суддю, яка зупинила провадження щодо мобілізованих порушників, виправдали — рішення ДДП ВРП
28.01.2026
Орендована квартира, узаконений самобуд і мобілізовані водії-порушники — засідання ДДП ВРП
28.01.2026
За конфлікт між приватним та службовим життям суддю звільнять із посади — рішення ПДП ВРП
19.01.2026


Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!