В Юридичній компанії VB PARTNERS — новий партнер
Юридична компанія VB PARTNERS оголосила про розширення управлінської команди й кадрове підвищення. Партнером компанії став радник, адвокат Олександр Лук’яненко.
Це випускник юридичного факультету Київського національного університету ім. Т.Шевченка. До VB PARTNERS приєднався у 2007 році.
Спеціалізується адвокат на сфері корпоративного, антимонопольного права, white-collar crime і нерухомості. Головними напрямами його діяльності є структуризація та супровід операцій M&A, проведення правових аудитів, корпоративні реструктуризації компаній, валютне регулювання, убезпечення від корпоративного й бізнес-шахрайства. Також Олександр займається веденням судових справ у сфері врегулювання земельних спорів у галузі нерухомості й будівництва.
Кваліфікація О.Лук’яненка як одного з провідних юристів України у сфері конкурентного права WCC не раз була визнана різними авторитетними спеціалізованими виданнями України. Також він був обраний заступником голови комітету з нерухомості та будівництва Асоціації правників України.
За останні кілька років Олександр вів проекти для таких юридичних осіб, як група компаній «ВЕТЕК», «Лукойл», «Бритиш Американ Тобакко Україна», «Індезит Україна», Банк «Траст» та багатьох інших.
Матеріали за темою
ADER HABER Government Affairs та Асоціація українських банків підписали Меморандум про співпрацю
30.12.2025
ADER HABER у ТОП-4 юридичних фірм України: визнання експертизи компанії за підсумками 2025 року
26.12.2025
Семен Ханін — єдиний представник Європи у Hall of Fame в дослідженні Social Impact Awards
12.12.2025


Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!