Как сообщили «ЗиБ» в ААУ, по итогам конкурса победителями в профильных номинациях стали:
Как сообщили «ЗиБ» в Ассоциации адвокатов Украины, по итогам конкурса победителями в профильных номинациях стали:
«Антикорупційна практика»:
Мегеря Артур, ЮК «L.I.Group», Київ;
«Нерухомість та будівництво»:
Тріпульський Григорій, ЮКК «Де-Юре», Одеса;
«Адміністративне право та процес»:
Федоренко Михайло, ЮФ «Juscutum», Київ;
«Сімейне право»:
Власюк Катерина, Сімейний адвокат «Катерина Власюк», Київ;
«Судова практика»:
Зейкан Ярослав, EQUITY, Київ;
«Захист бізнесу»:
Мацелюх Віталій, АО «АРТІУС», Київ;
«Податкове право»:
Нікітін Олег, ЮО «ID Legal Group», Київ,
Золотарьова Марія, АО «Вдовичен та партнери», Київ;
«Кримінальне право»:
Лисак Олександр, EQUITY, Київ,
Пономаренко Денис, АО «Barristers», Одеса;
«Трудове право»:
Загрія Надія, ЮК «PRAVO GARANT», Запоріжжя;
«Фінансове і банківське право»:
Сегал Андрій, ЮК «Amber», Київ;
«Корпоративне право»:
Крижановський Ігор, ЮК «TEFFI Law Firm», Київ;
«Цивільне право»:
Бекетов Олег, ЮФ «Eterna Law», Київ;
«Антирейдерська практика»:
Глоба Костянтин, АО «Barristers», Одеса;
«Господарське ( комерційне ) право»:
Бурдак Віталій, ЮФ «Pavlenko Legal Group», Київ;
«Міжнародний арбітраж»:
Волков Всеволод, ЮФ «Everlegal», Київ;
«White collar crime»:
Лисенко Сергій, АО «GRACERS Law Firm», Київ;
«Банкрутство»:
Боярчуков Сергій, АО «Алєксєєв, Боярчуков та партнери», Київ;
«Злиття та поглинання»:
Мальський Олег, ЮФ «Eterna Law»;
«Митне право»:
Тасліцький Герман - АО «Германа Тасліцького», Київ;
«Антимонопольне та конкурентне право»:
Кучерук Ніна, АО «Юрімекс», Київ;
«Морське і транспортне право»:
Сергєєв Юрій, АО «Юридичне бюро Сергєєвих», Київ;
«ІТ право»:
Афян Артем, ЮФ «Juscutum», Київ;
«Медіа право/право інтелектуальної власності»:
Шевцов Олег, МЮК «Александров та партнери», Київська обл.
«Аграрне та земельне право»:
Яськів Богдан, ЮФ «TOTUM», Київ,
Краглевич Вячеслав, EQUITY, Київ;
«Спадкове право»:
Зьома Вячеслав, АО «Нобілі», Київ;
«Інвестиції»:
Максимова Юлія, ЮФ «TOTUM», Київ;
«Медичне та фармацевтичне право»:
Гришаков Олександр, ЮК «Grishakov Law Company», Київ;
«Екологічне право»:
Куфтирєв Павло, АО «Greco», Київ;
«Енергетика»:
Єгоров Олександр, АО «Marshaller Group», Одеса;
Також у конкурсі «Адвокат року 2020», були відзначені наступні спеціальні номінації. Нагороди отримали:
Адвокат – науковець – Кухнюк Дмитро;
Юрист-науковець – Орлюк Олена;
Кращий журналіст, що пише на юридичні теми – Трішичева Анна (Юридична газета);
In-house lawyer – Петриченко Олександр;
Адвокат – громадський діяч – Муконін Олександр;
Адвокат-політичний діяч – Гетьманцев Данило;
Адвокат – законотворець – Власенко Сергій; Макаров Олег;
Адвокат – державний службовець – Рєзніков Олексій; Маловацький Олексій;
Європейські стандарти правосуддя – Юдківська Ганна;
Краще відділення ААУ – Одеське відділення, Пономаренко Денис, АО «Barristers» та Запорізьке відділення, Майстро Дмитро, ЮК «Майстро і Беженар»
Кращий комітет ААУ:
Комітет з кримінального права та процесу, Пошиванюк Тарас, EQUITY
Комітет з банкрутства, Боярчуков Сергій, АО «Алєксєєв, Боярчуков та партнери»
Кращий проект ААУ: «Дихай вільно»
За вагомий внесок в розвиток ААУ: Ярош Зоя, АО "Marshaller Group"
За вагомий внесок в розвиток адвокатури: Бронз Йосип;
За внесок в розвиток ААУ: Аксьонова Анна, директор з розвитку Асоціації авдокатів України
За внесок в розвиток медіації в Україні: Горецький Олег, ЮФ "Горецький та партнери"
За внесок в розвиток міжнародних стандартів антикорупційного судочинства в Україні: Логвинський Георгій.
Материалы по теме
Комментарии
К статье не оставили пока что ни одного комментария. Напишите свой — и будете первым!