Президент України Віктор Янукович наголошує, що гальмування процесу реформ у країні – тим більше з боку членів Уряду – є неприпустимим.
У цьому контексті Глава держави поставив перед керівництвом Кабінету Міністрів вимогу зробити жорсткі висновки щодо ефективності його членів, розповіли «ЗіБ» у прес-службі Президента Януковича.
«А по міністрах, які сьогодні свідомо гальмують реформи – і, як наслідок, від цього страждає економіка країни і громадяни держави – я вважаю, що таким міністрам не місце в Кабінеті Міністрів», – сказав Президент у своєму виступі на засіданні Ради регіонів.
«Проведіть моніторинг і дайте мені конкретні пропозиції», – звернувся Глава держави до Прем'єр-міністра Миколи Азарова. – «Якщо ви цього не зробите, я це зроблю на економічній раді. Тільки це вже буде зовсім інший висновок».
«Нам треба значно прискорити політику модернізації нашої держави. Є намагання гальмувати реформи», – констатував Президент.
Матеріали за темою
Коли переводять годинник (постанова Кабміну)
24.10.2025
Незабаром розлучатися можна буде онлайн
09.10.2025
Уточнено процедуру отримання посвідчення УБД
02.10.2025


Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!