За підсумками співбесід із 4 кандидатами до Київського апеляційного суду лише щодо одного колегія Вищої кваліфікаційної комісії суддів визначила результат, але він виявився негативним.
Такими були результати крайнього засідання колегії №2 ВККС, інформує «Закон і Бізнес».
Зокрема, за результатами кваліфікаційного оцінювання не підтвердила здатності здійснювати правосуддя в апеляційному загальному суді й вимбула з конкурсу
Коляденко Поліна Леонідівна, суддя Дарницького районного суду м.Києва (418,64 бала).
Водночас, оголошено перерву у визначенні результатів кваліфоцінювання судді Ярмолинецького районного суду Хмельницької області Віктора Соловйова.
Крім того, відкладено співбесіди із суддею Волноваського районного суду Донецької області (відряджена до Баришівського районного суду Київської області) Тетяною Чальцевою та суддею Харківського апеляційного суду (відряджена до Київського АС) Вікторією Яковлевою.
Таким чином, на даний час колегією №2 завершені співбесіди із 52 кандидатами до цього суду, з яких 23 — підтвердили здатність здійснювати правосуддя, 18 — не підтвердили, а з 11-ма співбесіди відбудуться у пленарному складі ВККС. Натомість два кандидати припинили участь у конкурсі з власної ініціативи.
Загалом за 45 посад у Київському АС змагалися 93 кандидати.
Аби підписатися на телеграм-канал «ЗіБ» та знати більше про новини судової системи, натисніть на зображення.
Матеріали за темою
Із практичним завданням не впорався кожен шостий кандидат до місцевих судів — кодовані результати
13.07.2026
Конкурс до Дніпровського АС: один плюс, один мінус, а третій йде на «пленарку» (прізвища)
09.07.2026
Адвокат готовий працювати в апеляції, а помічник судді ВС — у райсуді Київщини (прізвища)
08.07.2026


Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!