GOLAW виступила юридичним радником групи ENKOM у процесі отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію в зв’язку з придбанням об’єкта енергетичної інфраструктури.
Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на GOLAW.
Група ENKOM понад 18 років здійснює діяльність із фокусом на східні ринки та є одним із провідних постачальників енергетичного обладнання. Група спеціалізується на реалізації проєктів у сфері енергетики, будівництві газових котелень і когенераційних електростанцій, а також наданні повного спектру послуг для когенераційних установок.
Команда GOLAW забезпечила отримання необхідного дозволу на концентрацію, що дало змогу групі ENKOM придбати об’єкт енергетичної інфраструктури в формі єдиного майнового комплексу.
Над проєктом працювали: партнер Олександр Мельник, старший юрист Євгеній Агашков та молодший юрист Олександр Шевчук.
.
Матеріали за темою
ADER HABER Government Affairs та Асоціація українських банків підписали Меморандум про співпрацю
30.12.2025
ADER HABER у ТОП-4 юридичних фірм України: визнання експертизи компанії за підсумками 2025 року
26.12.2025
Семен Ханін — єдиний представник Європи у Hall of Fame в дослідженні Social Impact Awards
12.12.2025


Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!