Кабінет Міністрів ухвалив постанову «Деякі питання функціонування інформаційно-комунікаційної системи «Державний аграрний реєстр». Це важливий крок у цифровізації аграрного сектору країни.
Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на КМУ.
Розробили документ Міністерство аграрної політики та продовольства на виконання закону «Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» для визначення порядку ведення, адміністрування, інтеграції з іншими державними реєстрами. А також забезпечення функціонування ДАР та її підсистем. Метою є затвердження порядків функціонування ДАР та Державного реєстру виробників сільськогосподарської продукції.
«Прийняті нововведення сприятимуть розвитку цифровізації у сфері аграрної політики, підвищенню ефективності державного управління та підтримці виробників сільгосппродукції та організацій водокористувачів. Крім того, забезпечать швидкий доступ до аналітичної інформації для ухвалення управлінських рішень», – зазначив міністр Віталій Коваль.
Серед основних нововведень – затвердження порядку ведення Державного реєстру виробників сільськогосподарської продукції. Це дозволить ідентифікувати всіх виробників сільськогосподарської продукції та сільськогосподарську діяльність, яку вони здійснюють.
Постанова передбачає:
удосконалення механізмів надання державної підтримки виробникам сільськогосподарської продукції, забезпечивши прозорість і справедливість розподілу ресурсів;
забезпечення інтеграції з іншими державними реєстрами, кадастрами та інформаційними системами для уніфікації та актуалізації інформації;
гарантує дотримання законодавчих вимог щодо захисту персональних даних і кібербезпеки.

.
Матеріали за темою
Уточнено процедуру отримання посвідчення УБД
02.10.2025
На порталі Дія з’явиться голосовий AI
29.09.2025
Уряд підтримав проект нового Митного кодексу
27.08.2025
Уряд призначив директора БЕБ
06.08.2025
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!