Активність ворога знизилася більш ніж на третину — до 71 боєзіткнення. Тим не менш, запеклі бої точаться на Курахівському, Куп’янському та Покровському напрямках.
Про таку ситуацію на фронті станом на 16:00 повідомив Генеральний штаб ЗСУ, інформує «Закон і Бізнес».
Так, на Харківському напрямку окупанти 6 разів штурмували в районі Стариці та Вовчанська. На даний час в 4 локаціях тривають бойові зіткнення.
На Куп’янському напрямку противник 9 разів активно йшов на наші позиції у районах Кучерівки, Колісниківки, Кругляківки та Лозової, п’ять боєзіткнень триває.
На Лиманському напрямку ворог провів 5 атак у районах Новомихайлівки, Греківки, Тернів та Серебрянки. Бої тривають.
На Краматорському напрямку здійснював штурмові дії поблизу Андріївки та Ступочок. Атаки ворога відбито.
На Торецькому напрямку противник за підтримки авіації здійснив атаку в напрямку Олександро-Шультиного, скинув керовані авіаційні бомби на Торецьк та Катеринівку.
На Покровському напрямку з початку доби окупанти здійснили 8 спроб потіснити наших захисників у районах Миролюбівки, Променя та Селидового. Сили оборони відбили п’ять атак, три — ще тривають.
Продовжуються бої поблизу Зоряного, Новодмитрівки, Желанного Другого, Гірника, Георгіївки, Мксимільянівки, Антонівки та Катеринівки на Курахівському напрямку. За уточненою інформацією, у цьому районі відбито 7 із 21 атаки.
На Времівському напрямку противник за підтримки авіації двічі йшов на штурм неподалік Новоукраїнки та Богоявленки. Триває два боєзіткнення. Ворожа авіація завдала удару керованою авіаційною бомбою по Богоявленці.
На Оріхівському напрямку відбито дві спроби окупантів атакувати наші позиції поблизу Малої Токмачки.
На Придніпровському напрямку загарбники не полишають спроб вибити наші підрозділи з займаних позицій, так за сьогодні ним було здійснено 5 атакувальних дій, на даний час одне боєзіткнення продовжується.
У ніч на 19 жовтня противник завдав удару по Україні, застосувавши 6 керованих авіаційних ракет Х-59/69, в також до 98 безпілотників. У результаті протиповітряного бою збито 4 КАР Х-59/69. Також підтверджено збиття 42 БпЛА в Одеській, Сумській, Черкаській, Київській, Кіровоградській, Чернігівській, Полтавській, Миколаївській та Херсонській областях. 46 безпілотників наразі локаційно втрачено, інформація щодо збиття/падіння уточнюється.
Від ударів ворожої артилерії постраждала Сеньківка Чернігівської області, на Шостку ворог скинув 4 авіабомби, на жаль, є загиблі та поранені. Також завдав 24 авіаційних ударів по території Курської області (рф), застосувавши 34 КАБ.
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!