05.01.2024 11:09
«То тепер ти не братимеш повістку, бо ми не в правовій державі живемо? Чи братимеш, але лише в тих, хто робить це з уваженієм? Чи як?».
Так відреагували Facebook-друзі траблмейкера зі StateWatch Олександра Лємєнова на його шестипостову сагу про те, як він ухилявся від отримання повістки, інформує «Закон і Бізнес».
«Мені пощастило тричі. Один раз я тупо між ними пройшов, не впізнали. Другий раз — мав зустріч з дівчиною однією. Звісно, по роботі. Третій — стояв спостерігав на вулиці як засніжило, вони в метрах 150 пройшли», — переповідає свої звитяги над «гвардійцями Штурмового корпусу Імператорської армії» з ТЦК.
Нагадаємо, що, за інформацією з Нацполіції, наприкінці грудня минулого року О.Лємєнов забарикадувався у квартирі, аби не отримувати повістку. Натомість, сам активіст пояснює це тим, що працівник ТЦК прибув з поліцейським та якимось цивільним з камерою. Мовляв це нібито є постановкою, аби «медійно знищувати доволі відомих предствників громадського сектору».
«Ти за щось боїшся?... Виходиш і йдеш прямо на них і питаєш що там вони роблять і чого хочуть і кого шукають... якщо тебе, то куди тобі прийти і з’явитися!?», — дивуються такою поведінкою О.Лємєнова його ж друзі у Facebook.
Проте, схоже, такий «подвиг» — за межами психотипу активіста. Тож він апелює до Президента: «Володимире Олександровичу, скажіть, а ми точно в правовій державі живемо? Демократія, гласність, права людини... все правильно перерахував?».
На завершення свого «оповідання» активіст доходить думки що «повістки: інституційна проблема, яку вкрай необхідно виправити в роботі центрів ТЦК». Й запевняє журналста із ЦПК, коментар якої наведений на початку: «я піду служити, але не так, як комусь хочеться, а так, де я себе бачу і щось вмію».
Утім, на думку експертів, така поведінка притаманна боягузові. Адже людина, яка хоче служити в армії й не боїться співробітника ТЦК з повісткою, не пише 6 постів за 3 години, аби виправдати свою повіденку.
Як відомо активіст самого ЦПК Віталій Шабунін теж формально числиться у войськовій частині в Лимані, але самовільно залишив її нібито для роботи у НАПК, куди теж не з’являється.
Закон і Бізнес
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!