За добу підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 12 артилерійських засобів, радіолокаційну станцію, пункт управління, 3 райони зосередження особового складу, 2 засоби ППО та 3 склади боєприпасів ворога.
Про це повідомив Генштаб ЗСУ, інформує «Закон і Бізнес».
Авіація Сил оборони завдала 9 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та 2 — по зенітно-ракетних комплексах окупантів.
У той самий час ворог завдав удару БпЛА типу «Shahed». Нашою протиповітряною обороною усі 15 дронів було знищено. Також завдав одного ракетного, 57 авіаційних ударів та здійснив 29 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. На жаль, є постраждалі серед населення.
Протягом минулої доби відбулось близько 40 бойових зіткнень.
На Сіверському та Слобожанському напрямках ворог завдав авіаударів у районах Ветеринарного, Харкова та Веселого. Здійснив мінометні та артилерійські обстріли понад 40 населених пунктів, зокрема це Карповичі, Тимоновичі і Леонівка Чернігівської області; Сопич, Кучерівка, Павлівка, Миропілля, Краснопілля — Сумської та Гур'їв Козачок, Висока Яруга, Вовчанськ, Варварівка і Бологівка на Харківщині.
На Куп’янському напрямку завдав авіаударів у районі Петропавлівки та Кислівки. Артилерійських і мінометних обстрілів противника зазнали Фиголівка, Дворічна, Куп'янськ та Кучерівка Харківської області.
На Лиманському напрямку артилерійських обстрілів зазнали Невське, Білогорівка Луганської області та Верхньокам’янське, Спірне, Торське — Донецької.
На Бахмутському напрямку Сили оборони стримують противника в напрямку південніше та південно-східніше Іванівського. Ворог завдав авіаударів у районі Часового Яру, Іванівського та Дружби. Від артилерійських обстрілів постраждали понад 15 населених пунктів, серед них Васюківка, Григорівка, Часів Яр, Кліщіївка, Предтечине та Північне.
На Авдіївському напрямку ворог завдав авіаудару в районі Авдіївки. Здійснив безуспішні наступальні дії північніше та південно-східніше Авдіївки та південно-східніше Первомайського. Артилерійських обстрілів зазнали Степове, Ласточкине, Авдіївка, Первомайське та Невельське.
На Мар’їнському напрямку Сили оборони продовжують стримувати наступ російських військ в районі міста Мар’їнка. Ворог завдав авіаударів у районі Красногорівки та Мар’їнки. Здійснив обстріли населених пунктів Красногорівка, Гостре, Максимільянівка, Георгіївка, Мар’їнка та Новомихайлівка.
На Шахтарському напрямку ворог завдав авіаударів у районі Макарівки та села Рівнопіль. Противник здійснив безуспішні спроби відновити втрачене положення західніше Старомайорського та східніше Урожайного. Артилерійських обстрілів зазнали Времівка, Рівнопіль, Новосілки.
На Запорізькому напрямку ворог завдав авіаударів у районі Успенівки та Малої Токмачки. Артилерійських обстрілів зазнали понад 20 населених пунктів, серед них Левадне, Гуляйполе, Новоандріївка, Малі Щербаки, Степове, Степногірськ Запорізької області та Нікополь — Дніпропетровської.
На Херсонському напрямку завдав авіаудару в районі Одрадокам'янки. Артилерійських обстрілів ворога зазнали понад 20 населених пунктів, серед них Шевченківка, Республіканець, Берислав, Садове, Херсон і Дніпровське Херсонської області та Дмитрівка і Очаків на Миколаївщині.
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!