16.01.2023 15:04
Спеціалізованою вченою радою Національної академії внутрішніх справ прийнято рішення про присудження адвокату Євгену Пеліхосу ступеня доктора філософії в галузі права (Ph.D).
Тема дисертації присвячена «Забезпеченню права на захист підозрюваного, обвинуваченого при здійсненні спеціального кримінального провадження (in absentia), повідомляє «Закон і Бізнес».
«Насправді мріяв бути аспірантом та вченим ще в період навчання в інституті, але тоді прийняв рішення присвятити весь час практичній діяльності, про що ніколи не жалкував! Тема роботи була обрана не випадково бо регулярно стикаюсь із нею в своїй адвокатській діяльності», — прокоментував Є.Пелихос.
Він висловив сподівання, що результати його роботи стануть в нагоді як студентам і практичним працівникам, а запропоновані зміни до законів України будуть прийняті.
«Окремі та найтепліші слова вдячності висловлюю своїй сім’ї та рідним, які палко підтримували мене в намаганні реалізувати це прагнення!», — підсумував він.
Редакція «ЗіБ» щиро вітає Є.Пеліхоса із цим досягненням та бажає не зупинятися на цьому на науковій ниві!
Закон і Бізнес
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!