За сумлінну та бездоганну працю, досягнення в професійній діяльності, активну участь у зміцненні стану організаційного забезпечення діяльності судів та з нагоди Дня працівників суду, Державна судова адміністрація роздала нагороди працівникам суду.
Список нагороджених передає «Закон і Бізнес».
Заохочувальною відзнакою Державної судової адміністрації України ― нагрудним знаком "Знак пошани":
БУБИР Валентину Миколаївну ― секретаря судового засідання Драбівського районного суду Черкаської області
ГОВОРОВУ Світлану Вікторівну ― начальника відділу управління персоналом Донецького апеляційного суду
ГОРБАТКО Світлану Олексіївну ―помічника судді (патронатна служба) Ватутінського міського суду Черкаської області
КИСЛІЦЬКУ Жанну Вікторівну ― помічника судді Господарського суду Житомирської області
Почесною грамотою Державної судової адміністрації України:
АНТОНЮК Людмилу Євтропіївну ― заступника начальника відділу управління персоналом Волинського апеляційного суду
БОЙЧУК Ірину Павлівну ― заступника керівника апарату Рівненського апеляційного суду
БУЦЯ Ігоря Зіновійовича ― керівника апарату Тернопільського апеляційного суду
ВОЙТЕНКО Аллу Петрівну ― заступника начальника фінансово-економічного відділу Харківського апеляційного суду
ГОРБАЧ Надію Дмитрівну ― секретаря судового засідання Бахмацького районного суду Чернігівської області
ДАВИДЕНКО Ліду Григорівну ― заступника керівника апарату Деснянського районного суду міста Чернігова
ДМИТРІЄВУ Юлію Олександрівну ― провідного спеціаліста Ленінського районного суду міста Миколаєва
ДУДКУ Людмилу Олександрівну ― судового розпорядника Ленінського районного суду міста Запоріжжя
ДУДУ Галину Ігорівну ― головного спеціаліста Тернопільського апеляційного суду
ЖУПИНУ Галину Іванівну ― архіваріуса Новокаховського міського суду Херсонської області
КОЗАК Галину Антонівну ― секретаря судового засідання Волочиського районного суду Хмельницької області
ЛЕВШАКОВУ Олесю Ігорівну ― головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення діяльності судів та судової статистики Територіального управління Державної судової адміністрації України в Дніпропетровській області
ЛУШПАК Оксану Богданівну ― головного спеціаліста Тернопільського апеляційного суду
МІШЕНІНУ Людмилу Іванівну ― секретаря Краснопільського районного суду Сумської області
СЕМЕНЮКА Олега Васильовича ― начальника відділу матеріально-технічного та господарського забезпечення Господарського суду Житомирської області
СОКОЛОВА Тараса Андрійовича ― головного спеціаліста відділу по роботі з персоналом Територіального управління Державної судової адміністрації України в Дніпропетровській області
ХАЛІМОНЧУК Світлану Сергіївну ― помічника судді Житомирського окружного адміністративного суду
ХОДЕНКО Ольгу Миколаївну ― начальника відділу забезпечення діяльності судової палати у кримінальних справах Миколаївського апеляційного суду
ШПАЮКА Сергія Миколайовича ― начальника відділу правового забезпечення та сталості судової практики Чернівецького апеляційного суду
Грамотою Державної судової адміністрації України:
АСАДЧОГО Анатолія Олександровича ― старшого судового розпорядника Чернігівського окружного адміністративного суду
АСЕЄВУ Ірину Анатоліївну ― старшого інспектора відділу документального забезпечення та контролю Східного апеляційного господарського суду
АХМЕДОВА Віталія Михайловича ― помічника судді Ківерцівського районного суду Волинської області
БАРАНОВСЬКУ Наталію Сергіївну ― керівника апарату Чигиринського районного суду Черкаської області
БЕРЕНДЮ Світлану Сергіївну ― помічника судді Київського апеляційного суду
БОГДАШКУ Олену Богданівну ― провідного спеціаліста по роботі зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації Територіального управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області
БОРИСОВУ Оксану Володимирівну ― старшого секретаря Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області
БУЛЕЗУ Олену Іванівну ― заступника начальника відділу документального забезпечення (канцелярія) Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області
ВАСЮК Аллу Юріївну ― помічника судді Чернівецького апеляційного суду
ВЛАДИКІНУ Руслану Олександрівну ― головного спеціаліста відділу з режимно-секретної роботи Івано-Франківського апеляційного суду
ВОДОНІС Тетяну Стахівну ― старшого секретаря Любешівського районного суду Волинської області
ВОЙТОВИЧ Марину Вікторівну ― начальника відділу судової статистики Дніпровського апеляційного суду
ГАПОЛЯК Галину Василівну ― начальника відділу управління персоналом та проходження державної служби Господарського суду Львівської області
ГОЛІВЩУК Тетяну Миколаївну ― помічника судді Хортицького районного суду міста Запоріжжя
ГОЛОБОРОДЬКА Михайла Ігоровича ― заступника керівника апарату Новокаховського міського суду Херсонської області
ГРОМОВУ Крістіну Леонідівну ― заступника керівника апарату Черкаського апеляційного суду
ГУТОВСЬКУ Оксану Леонідівну ― секретаря Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області
ДЕРКАЧА Артура Віталійовича ― начальника відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Одеського апеляційного суду
ДЕХТЯРА Богдана Сергійовича ― начальника відділу організаційного забезпечення діяльності судів та судової статистики Територіального управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області
ДМИТРИШЕНУ Ольгу Петрівну ― помічника судді Броварського міськрайонного суду Київської області
ЄНДРУЩАК Юлію В’ячеславівну ― помічника судді Ківерцівського районного суду Волинської області
ЄФІМОВУ Ірину Валеріївну ― начальника відділу – головного бухгалтера відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Дніпровського апеляційного суду
ЗАЛУЖНУ Тетяну Валеріївну ― провідного спеціаліста відділу управління персоналом Херсонського апеляційного суду
ЗАХАРЧЕНКО Людмилу Олексіївну ― завідувача архіву Святошинського районного суду міста Києва
ІВАНИЛО Тетяну Євгенівну ― помічника голови Рогатинського районного суду Івано-Франківської області
КІВШИК Галину Миколаївну ― помічника судді Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
КІРАКОСЯН Аліну Васпураківну ― заступника керівника апарату Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
КЛИМЕНКО Ірину Іванівну ― консультанта Ічнянського районного суду Чернігівської області
КОПУ Олену Іванівну ― старшого секретаря Бахмацького районного суду Чернігівської області
КОРНІЄНКО Наталію Степанівну ― старшого секретаря Ленінського районного суду міста Запоріжжя
КОРОЛЬ Ірину Сергіївну ― секретаря судового засідання Нововолинського міського суду Волинської області
КОЧИНА Євгенія Олександровича ― завідувача сектору з питань управління об’єктами державного майна Територіального управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області
КРАСНОЖОН Наталію Володимирівну ― секретаря суду Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області
КРЕЙТЕР Аллу Василівну ― помічника голови Рівненського апеляційного суду
КРУПУ Оксану Олександрівну ― помічника судді Борщівського районного суду Тернопільської області
КУЗЬМУ Діану Михайлівну ― помічника судді Галицького районного суду міста Львова
КУЛІШ Світлану Вікторівну ― начальника відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Дніпропетровського окружного адміністративного суду
ЛИМАР Олену Миколаївну ― секретаря судового засідання відділу забезпечення діяльності судової палати з розгляду цивільних справ Полтавського апеляційного суду
ЛИСАЧУК Валентину Олександрівну ― начальника відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Одеського апеляційного суду
ЛЮБАРСЬКУ Ольгу Володимирівну ― судового розпорядника Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області
МАКОВОЗ Ольгу Миколаївну ― документознавця ІІ категорії відділу діловодства та обліку звернень громадян – канцелярія Херсонського апеляційного суду
МАЛИННИК Ірину Миколаївну ― консультанта суду (по роботі з персоналом) Борщівського районного суду Тернопільської області
МИКУЛАНИНЦЯ Романа Володимировича ― начальника відділу управління персоналом Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області
МОГИЛЬЧУК Інгу Євгенівну ― начальника відділу організаційного забезпечення розгляду цивільних та адміністративних справ Дарницького районного суду міста Києва
НАУМЕЦЬ Інну Анатоліївну ― начальника відділу документального обігу і контролю (загальна канцелярія) Броварського міськрайонного суду Київської області
ОРЄХОВУ Наталю Юріївну ― помічника судді Ленінського районного суду міста Миколаєва
ОРЛОВСЬКУ Тетяну Дмитрівну ― провідного спеціаліста відділу організаційного забезпечення розгляду цивільних справ Івано-Франківського апеляційного суду
ОСТАФІЙЧУК Наталію Богданівну ― начальника відділу інформаційно-аналітичного забезпечення та судової статистики Івано-Франківського апеляційного суду
ОХРІН Марію Михайлівну ― начальника відділу планово-фінансової роботи, бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера Господарського суду Львівської області
ПАЛЬЧИК Валентину Адамівну ― начальника відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності, управління об’єктами державного майна Територіального управління Державної судової адміністрації України в Волинській області
ПАНЬЖИНУ Ірину Олексіївну ― заступника керівника апарату Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області
ПИЛИПОНЮКА Степана Ілліча ― завідувача господарства Богородчанського районного суду Івано-Франківської області
ПИЛИПЮК Лілію Миколаївну ― помічника судді Луцького міськрайонного суду Волинської області
ПІЦИК Ірину Іллівну ― керівника апарату Заставнівського районного суду Чернівецької області
ПОБЕРЕЖНУ Олену Василівну ― старшого секретаря Хортицького районного суду міста Запоріжжя
ПОДОЛЮКА Вадима Васильовича ― помічника судді Ківерцівського районного суду Волинської області
ПОЛИНЯКА Віктора Івановича ― завідувача сектору інформаційних технологій Тернопільського апеляційного суду
ПРИХОДЬКА Сергія Федоровича ― заступника керівника апарату Броварського міськрайонного суду Київської області
ПУКІШ Вікторію Володимирівну ― секретаря судового засідання Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області
РЕВЯКОВУ Тетяну Олександрівну ― помічника судді Жовтневого районного суду Миколаївської області
РИБАЛКО Ірину Миколаївну ― заступника керівника апарату Першотравневого районного суду Донецької області
САВЧУКА Олександра Івановича ― керівника апарату Луганського апеляційного суду
САВУН Світлану Ігорівну ― помічника судді Жовтневого районного суду Миколаївської області
СЕЛІВЕСТРОВУ Олену Володимирівну ― начальника відділу документообігу (канцелярія) Південно-західного апеляційного господарського суду
СИЛКІНУ Ольгу Григорівну ― секретаря судового засідання Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області
СИНИЦЮ Дмитра Юрійовича ― помічника судді Черкаського апеляційного суду
СІРИК Олену Анатоліївну ― головного спеціаліста з питань персоналу Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області
СМЕРЕЧИНСЬКУ Оксану Йосипівну ― головного спеціаліста відділу судової статистики та узагальнення судової практики управління аналітичної та архівної роботи Київського апеляційного суду
СТОЛЯР Оксану Миколаївну ― начальника планово-фінансової і бухгалтерської служби – головного бухгалтера Кропивницького апеляційного суду
СУШКА Володимира Михайловича ― завідувача сектору з питань управління об’єктами державного майна Територіального управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області
ТАРАСЮК Інну Олександрівну ― помічника судді Східного апеляційного господарського суду
ТІТОВСЬКУ Світлану Анатоліївну ― консультанта Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області
ТОРБАСЮК Олену Іванівну ― старшого судового розпорядника відділу забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах управління забезпечення судового процесу Вінницького апеляційного суду
ТЮЛЮПУ Ларису Михайлівну ― старшого секретаря Новокаховського міського суду Херсонської області
ФЕДОРІВ Аллу Валеріївну ― секретаря Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області
ХОБОТНЮ Євгенія Анатолійовича ― помічника судді Чернігівського окружного адміністративного суду
ЧАПЕНКА Василя Сергійовича ― старшого судового розпорядника відділу служби судових розпорядників Херсонського апеляційного суду
ЧЕПЕЛЕВИЧ Олену Борисівну ― помічника судді Господарського суду Житомирської області
ЧУХНА Євгенія Юрійовича ― начальника відділу організаційного забезпечення розгляду справ про адміністративні правопорушення Дарницького районного суду міста Києва
ШЕВЧУК Лесю Валеріївну ― провідного спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Вінницького апеляційного суду
ШЕВЧУК Тамару Анатоліївну ― секретаря судового засідання Житомирського окружного адміністративного суду
ШИМКІВ Наталію Іванівну ― секретаря судового засідання Борщівського районного суду Тернопільської області
ШКУРКО Олену Юріївну ― начальника управління з організаційного забезпечення Дніпропетровського окружного адміністративного суду
ЮСЬКОВА Геннадія Михайловича ― начальника відділу контролю та організаційного забезпечення діяльності суду апарату Господарського суду Київської області
ЯВТУШЕНКО Анну Олександрівну ― заступника начальника відділу діловодства – канцелярії суду Полтавського апеляційного суду
ЯНІНУ Ольгу Валентинівну ― секретаря судового засідання Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області
ЯЦИШИН Оксану Миколаївну ― головного спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області
Подякою Державної судової адміністрації України відзначили:
АВРАМЕНКА Артема Миколайовича ― керівника апарату Волноваського районного суду Донецької області
АРІАПУР Надію Аббасівну ― помічника судді Одеського окружного адміністративного суду
АТОРІНУ Віру Сергіївну ― помічника судді Сумського окружного адміністративного суду
БАБКОВУ Яну Олексіївну ― старшого секретаря Тростянецького районного суду Сумської області
БЕЙНИК Олену Миколаївну ― консультанта Новотроїцького районного суду Херсонської області
БЕЛАН Олену Юріївну ― головного спеціаліста відділу управління персоналом Сумського апеляційного суду
БИКОВУ Ірину Дмитрівну ― помічника судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області
БИЧКОВА Богдана Вікторовича ― старшого судового розпорядника відділу служби судових розпорядників Хмельницького апеляційного суду
БІЄНКО Наталю Петрівну ― секретаря Першотравневого районного суду Донецької області
БІЛОУС Ольгу Олександрівну ― секретаря судового засідання Північного апеляційного господарського суду
БОБРОВСЬКУ Сюзанну Сержиківну ― помічника судді Херсонського окружного адміністративного суду
БОРОДАВКО Ірину Миколаївну ― заступника начальника відділу організаційного та інформаційно-технічного забезпечення діяльності судових палат Рівненського апеляційного суду
БРАГУ Леонарда Костянтиновича ― помічника судді патронатної служби Господарського суду Київської області
ВАСЮХНИК Людмилу Андріївну ― секретаря Маневицького районного суду Волинської області
ВАСЮХНИКА Ігоря Миколайовича ― головного спеціаліста Маневицького районного суду Волинської області
ВЕРЕМІЄНКА Івана Вячеславовича ― помічника судді Новокаховського міського суду Херсонської області
ВИШНЕВСЬКУ Ольгу Михайлівну ― завідувача сектору по взаємодії зі ЗМІ Північно-західного апеляційного господарського суду
ВІЛЬНИЦЬКУ Ларису Василівну ― секретаря канцелярії Полтавського районного суду Полтавської області
ВЛАСЕНКО Ірину Миколаївну ― головного спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
ВЛАСОВУ Вікторію Вікторівну ― помічника судді Новокаховського міського суду Херсонської області
ВОВК Надію Степанівну ― головного спеціаліста фінансово-економічного відділу Восьмого апеляційного адміністративного суду
ВОЙНАРОВСЬКУ Ірину Сергіївну ― помічника судді Київського апеляційного суду
ВОЛОШИНА Андрія Георгійовича ― головного спеціаліста відділу інформаційно-аналітичної роботи Волинського апеляційного суду
ГІРНЯК Наталію Михайлівну ― заступника керівника апарату Франківського районного суду міста Львова
ГАНЖУ Володимира Володимировича ― секретаря судового засідання відділу забезпечення судового процесу управління забезпечення діяльності судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду
ГОЛОВКО Олександру Миколаївну ― помічника судді Троїцького районного суду Луганської області
ГОЛУБОВУ Олену Олександрівну ― секретаря судового засідання Дзержинського міського суду Донецької області
ГОРБАНЬОВУ Юлію Миколаївну ― секретаря судового засідання Кремінського районного суду Луганської області
ГОРЛЯНД Світлану Вікторівну ― секретаря судового засідання Тростянецького районного суду Сумської області
ГРИНЯК Мар’яну Михайлівну ― головного спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Тернопільського апеляційного суду
ГУБКУ Сергія Віталійовича ― начальника відділу організаційного забезпечення діяльності судів, судової статистики та юридичної роботи Територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області
ГУМЕН Наталію Василівну ― помічника заступника голови Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області
ГУСАР Марію Степанівну ― оператора комп’ютерного набору Старовижівського районного суду Волинської області
ГУСАРОВУ Олександру Сергіївну ― секретаря судового засідання Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
ДЗЕЦЬКО Ярину Юріївну ― головного спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Північно-західного апеляційного господарського суду
ДЗЮБУ Дмитра Анатолійовича ― помічника судді Донецького окружного адміністративного суду
ДІРІНУ Олену Анатоліївну ― керівника апарату Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області
ДОБИНДУ Ірину Володимирівну ― головного спеціаліста відділу діловодства та обліку звернень громадян Одеського апеляційного суду
ДОВГОПОЛУ Анну Вікторівну ― секретаря судового засідання відділу забезпечення судового процесу управління забезпечення діяльності судової палати з розгляду цивільних справ Київського апеляційного суду
ДОРОШЕНКА Олександра Анатолійовича ― головного спеціаліста з інформаційних технологій Котелевського районного суду Полтавської області
ДРУЖИЦЬКУ Наталію Анатоліївну ― помічника судді Новотроїцького районного суду Херсонської області
ДУБИНУ Юрія Анатолійовича ― заступника керівника апарату Чернігівського апеляційного суду
ДУДАР Ельвіру Ігорівну ― помічника судді Херсонського окружного адміністративного суду
ЄРЕНКЕВИЧ Анастасію Вячеславівну ― помічника судді Одеського окружного адміністративного суду
ЄФІМЕНКО Олену Миколаївну ― головного спеціаліста відділу із забезпечення діяльності керівництва Миколаївського апеляційного суду
ЄФРЕМОВУ Анну Василівну ― старшого секретаря суду Новотроїцького районного суду Херсонської області
ЖЕРЕБЕЦЬ Світлану Володимирівну ― старшого судового розпорядника сектору служби судових розпорядників Полтавського окружного адміністративного суду
ЖИЩИНСЬКУ Інну Миколаївну ― помічника секретаря судової палати Хмельницького апеляційного суду
ЖМАЙ Юлію Сергіївну ― секретаря судового засідання судової палати з розгляду цивільних справ Харківського апеляційного суду
ЗАХАРОВУ Ельміру Артурівну ― помічника судді Господарського суду Луганської області
ЗВЄРЄВА Андрія Борисовича ― начальника відділу інформаційно-технічного забезпечення Третього апеляційного адміністративного суду
ЗЕЛІНСЬКУ Олену Петрівну ― провідного спеціаліста відділу прийому громадян та документального забезпечення Волинського апеляційного суду
ЗЛОБІНУ Любов Володимирівну ― начальника відділу служби управління персоналом Північно-західного апеляційного господарського суду
ІЛІЄ Аліну Василівну ― керівника апарату Герцаївського районного суду Чернівецької області
ІЛЬЯШЕНКО Вікторію Анатоліївну ― начальника управління аналітичної та архівної роботи Київського апеляційного суду
ІСАЄВА Максима Анатолійовича ― головного спеціаліста відділу адміністрування баз даних та захисту інформації Північного апеляційного господарського суду
КАПІТАН Тетяну Василівну ― помічника судді Городенківського районного суду Івано-Франківської області
КАРЛЮК Марину Олегівну ― помічника судді Господарського суду міста Києва
КАРПУСЬ Ганну Володимирівну ― провідного інспектора відділу господарської діяльності та матеріально-технічного забезпечення Центрального апеляційного господарського суду
КАРПУШОВУ Катерину Геннадіївну ― головного спеціаліста відділу правової роботи Шостого апеляційного адміністративного суду
КВАСНИЦЮ Ірину Вікторівну ― секретаря Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області
КВАШУ Світлану Олегівну ― помічника судді Ленінського районного суду міста Миколаєва
КЕЗЬКО Тетяну Миколаївну ― начальника відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Чернігівського апеляційного суду
КИЦЮ Лілію Федорівну ― секретаря судового засідання Іваничівського районного суду Волинської області
КІНЗЕРСЬКУ Тетяну Володимирівну ― помічника судді Шостого апеляційного адміністративного суду
КЛИМЕНКО Юлію Вікторівну ― помічника судді Сумського апеляційного суду
КОБАК Ганну Василівну ― провідного спеціаліста відділу документального забезпечення (канцелярії) Миколаївського окружного адміністративного суду
КОСОЛАП Ірину Василівну ― помічника судді Сумського окружного адміністративного суду
КОТ Ірину Михайлівну ― начальника відділу реєстрації судових справ, судової статистики та узагальнення судової практики Першого апеляційного адміністративного суду
КРУПУ Оксану Олексіївну ― секретаря судового засідання Східного апеляційного господарського суду
КУРДАС Вікторію Валеріївну ― секретаря суду Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області
КУШНІР Ольгу Анатоліївну ― секретаря Чемеровецького районного суду Хмельницької області
ЛЕВАНДОВСЬКОГО Миколу Володимировича ― судового розпорядника Болехівського міського суду Івано-Франківської області
ЛЕГКУ Ірину Володимирівну ― завідувача сектором із забезпечення зв’язків зі ЗМІ Херсонського апеляційного суду
ЛІНЧУК Оксану Сергіївну ― помічника судді Окружного адміністративного суду міста Києва
ЛУНІНУ Олену Василівну ― провідного спеціаліста відділу судової статистики та узагальнення судової практики Харківського апеляційного суду
ЛЮБУ Олену Миколаївну ― помічника судді судової палати з розгляду кримінальних справ Харківського апеляційного суду
ЛЮБЧЕНКО Ганну Олександрівну ― помічника судді Господарського суду міста Києва – члена Ради суддів України
ЛЮТУ Юлію Петрівну ― головного спеціаліста відділу забезпечення судового процесу управління забезпечення діяльності судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду
ЛЮТЯНСЬКУ Христину Яношівну ― головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення Закарпатського окружного адміністративного суду
ЛЯЩУК Олену Олександрівну ― помічника судді Дзержинського міського суду Донецької області
МАЙБОРОДУ Володимира Михайловича ― старшого секретаря апарату Господарського суду Київської області
МАКАРЕНКО Ольгу Валеріївну ― провідного спеціаліста Жовтневого районного суду Миколаївської області
МАСУРУ Анастасію Вікторівну ― помічника голови Новокаховського міського суду Херсонської області
МЕЛЬНИК Наталію Валентинівну ― заступника керівника апарату Маневицького районного суду Волинської області
МЕЛЬНИЧЕНКО Тетяну Вікторівну ― секретаря суду Корабельного районного суду міста Миколаєва
МИХАЙЛЕНКО Наталію Юріївну ― головного спеціаліста відділу документального забезпечення (канцелярії) Чернігівського окружного адміністративного суду
МОРОЗ Марію Іванівну ― секретаря судового засідання Тлумацького районного суду Івано-Франківської області
МОШИНСЬКУ Аллу Вікторівну ― головного спеціаліста відділу фінансово-економічної діяльності та господарського забезпечення Житомирського окружного адміністративного суду
МУРАХОВСЬКУ Анастасію Іванівну ― помічника судді Одеського окружного адміністративного суду
НІМЕНКО Олену Ігорівну ― секретаря судового засідання Господарського суду Вінницької області
НІРШУ Юлію Геннадіївну ― помічника судді Ленінського районного суду міста Миколаєва
ОГНИВОГО Дениса Петровича ― помічника судді Окружного адміністративного суду міста Києва
ОГОРОДНИК Тетяну Кирилівну ― провідного документознавця відділу документального забезпечення та контролю Харківського апеляційного суду
ОМЕЛЯНОВСЬКУ Лесю Володимирівну ― секретаря судового засідання відділу забезпечення роботи другої судової палати Восьмого апеляційного адміністративного суду
ОНАЦЬКУ Лесю Ярославівну ― начальника відділу комп’ютерного забезпечення судового процесу та технічного захисту інформації П’ятого апеляційного адміністративного суду
ОРОБЕЙ Ольгу Михайлівну ― секретаря Бахмацького районного суду Чернігівської області
ОСИПЧУК Олесю Олександрівну ― головного спеціаліста відділу документообігу та організаційного забезпечення (канцелярія суду) Донецького апеляційного суду
ОСТАПУ Володимира Васильовича ― помічника судді Північного апеляційного господарського суду
ОСТАШЕВСЬКОГО Едгара Євгенійовича ― помічника судді Херсонського окружного адміністративного суду
ПАВЛИШ Оксану Устимівну ― начальника відділу забезпечення діяльності судової палати з розгляду цивільних справ Сумського апеляційного суду
ПАНЧУК Олександру Сергіївну ― помічника судді Одеського окружного адміністративного суду
ПАНЬКО Інну Валентинівну ― начальника відділу документального забезпечення (канцелярії) Миколаївського окружного адміністративного суду
ПАРХОМЕНКО Олену Василівну ― заступника начальника управління забезпечення діяльності судової палати з розгляду цивільних справ Київського апеляційного суду
ПАТУК Альону Сергіївну ― секретаря судового засідання Окружного адміністративного суду міста Києва
ПЕНЬКІВСЬКУ Оксану Володимирівну ― секретаря судового засідання Господарського суду Житомирської області
ПЕСИКІНУ Вікторію Юріївну ― старшого судового розпорядника Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
ПОДРЯБІНКІНУ Наталію Олексіївну ― архіваріуса відділу діловодства та обліку звернень громадян Луганського апеляційного суду
ПОЛОСЬМАК Ніну Анатоліївну ― завідувача архіву Ічнянського районного суду Чернігівської області
ПОЛУМИСНУ Ірину Валеріївну ― помічника судді Окружного адміністративного суду міста Києва
ПОПОВУ Тетяну Андріївну ― головного спеціаліста відділу забезпечення діяльності судових палат з розгляду кримінальних та цивільних справ Луганського апеляційного суду
ПУЗИРЬКОВУ Лідію Михайлівну ― головного спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління Державної судової адміністрації України в Закарпатській області
РАДЧЕНКО Віру Олексіївну ― консультанта суду планово-фінансового відділу Господарського суду Черкаської області
РАЙКО Олену Василівну ― начальника відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Третього апеляційного адміністративного суду
РОСОВЕЦЬКУ Вікторію Анатоліївну ― головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку й звітності та матеріально-технічного і господарського забезпечення Рівненського окружного адміністративного суду
РУБАНА Едуарда Миколайовича ― начальника відділу матеріально-технічного та господарського забезпечення Сумського апеляційного суду
РУБАНЕНКО Аллу Миколаївну ― помічника судді Зарічного районного суду міста Суми
САГАЙДАК Ірину Ігорівну ― начальника відділу по роботі зі зверненнями громадян та юридичних осіб П’ятого апеляційного адміністративного суду
САЛАТЮК Ганну Володимирівну ― секретаря судового засідання Іваничівського районного суду Волинської області
САМСОН Лілію Павлівну ― помічника судді Новокаховського міського суду Херсонської області
САПОЖНІКОВУ Юлію Леонідівну ― помічника судді Зарічного районного суду міста Суми
САЦЮК Ганну Олександрівну ― помічника судді Хмельницького апеляційного суду
СЕМЕНОВУ Марію Олегівну ― помічника судді Луганського апеляційного суду
СЕРГІЄНКА-КОЛОДІЯ Владислава Вячеславовича ― помічника судді Окружного адміністративного суду міста Києва
СИМКАНИЧ Вікторію Василівну ― головного спеціаліста з забезпечення договірної та позовної роботи Територіального управління Державної судової адміністрації України в Закарпатській області
СКРИННИК Тетяну Іванівну ― начальника відділу забезпечення діяльності судової палати з розгляду кримінальних справ Сумського апеляційного суду
СОЛОВЙОВА Артема Олександровича ― головного спеціаліста Жовтневого районного суду Миколаївської області
СТЕПАНЦОВУ Ольгу Олександрівну ― секретаря судових засідань Рубіжанського міського суду Луганської області
СТОЛЯР Світлану Сергіївну ― помічника судді Чернівецького апеляційного суду
СУХОВУ Тетяну Павлівну ― архіваріуса відділу організаційного забезпечення виконання рішень суду та архівної роботи Одеського окружного адміністративного суду
СУШКО Наталю Іванівну ― секретаря судового засідання Новотроїцького районного суду Херсонської області
ТАЛЬКО Анну Миколаївну ― помічника судді Окружного адміністративного суду міста Києва
ТЕТЕРКУ Юрія Юрійовича ― старшого судового розпорядника служби судових розпорядників Восьмого апеляційного адміністративного суду
ТИМОФЄЄВУ Ларису Валтерівну ― діловода Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області
ТІБЕЖ Оксану Борисівну ― помічника судді Деснянського районного суду міста Чернігова
ТКАЧУКА Володимира Івановича ― начальника відділу забезпечення судового процесу судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення Чернівецького апеляційного суду
ТРОФИМЧУК Катерину Василівну ― секретаря суду Погребищенського районного суду Вінницької області
ТРОФИМЧУКА Юрія Ігоровича ― головного спеціаліста відділу з забезпечення договірної та позовної роботи та роботи з персоналом Територіального управління Державної судової адміністрації України в Волинській області
ТРУШ Вікторію Вікторівну ― консультанта Одеського апеляційного суду
УДОВЕНКА Юрія Борисовича ― головного спеціаліста відділу з інформаційних технологій Луганського апеляційного суду
УСЕНКО Анастасію Володимирівну ― помічника судді Одеського окружного адміністративного суду
УСЕНКО Ольгу Миколаївну ― заступника керівника апарату П’ятого апеляційного адміністративного суду
ХАРАПУДЬКА Олега Васильовича ― старшого судового розпорядника Полтавського районного суду Полтавської області
ХОЛОДОВУ Євгенію Володимирівну ― головного спеціаліста відділу управління персоналом Донецького апеляційного суду
ЦАРУК Юлію Петрівну ― головного спеціаліста відділу аналітично-статистичної роботи Сьомого апеляційного адміністративного суду
ЦВІГУН Альону Вадимівну ― помічника голови суду Тростянецького районного суду Вінницької області
ЧОПЕНКА Вадима Олеговича ― помічника заступника голови Ульяновського районного суду Кіровоградської області
ЧУБАРОВУ Тетяну Петрівну ― секретаря Першотравневого районного суду Донецької області
ШАЛУХІНУ Ларису Михайлівну ― секретаря Новокаховського міського суду Херсонської області
ШАМРАЙ Наталію Володимирівну ― головного спеціаліста відділу з питань персоналу Луганського апеляційного суду
ШАПОВАЛОВУ Марину Миколаївну ― головного спеціаліста відділу забезпечення діяльності судової палати з розгляду цивільних справ Сумського апеляційного суду
ШИМКО Юлію Геннадіївну ― головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення виконання рішень суду та архівної роботи Одеського окружного адміністративного суду
ШИШКУН Валентину Вікторівну ― секретаря суду Корабельного районного суду міста Миколаєва
ШКУТЬКО Марію Станіславівну ― начальника відділу обліково-статистичної та аналітичної роботи Луганського окружного адміністративного суду
ЯКОВЕНКО Олену Михайлівну ― помічника судді Шостого апеляційного адміністративного суду
.
Матеріали за темою
День прояву любові до юриста святкують у США
03.11.2023
Восьмий ААС відзначив перший ювілей
03.10.2023
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!