У Службі судової охорони підрахували: тільки в грудні минулого року у відвідувачів виявили понад 10 тис. заборонених предметів. А загалом з початку року число останніх уже перевищило 62 тис.
Торік найчастіше такі предмети виявляли на вході до судів Харківщини (13,32 тис. одиниць), Дніпропетровщини (12,8 тис.) та Київщини (12,7 тис.). Водночас, як відзначають у ССО, в останні місяці відвідувачі судів столиці та області стали рідше брати із собою заборонені речі.
Упродовж року охоронці вилучали ножі (23,6 тис.), набої (15,6 тис.) та балончики (12,7 тис.). Також були спроби пронести фаєри, металеві та дерев’яні палиці й бити, ножиці та викрутки тощо.
Найрідше із забороненими предметами намагалися пройти до судових установ у Івано-Франківській, Херсонській та Хмельницькій областях. Так, за весь 2020 рік на Прикарпатті було зафіксовано тільки 7 таких спроб.
Матеріали за темою
Суд на Харківщині очолив суддя у відрядженні
23.06.2026
У райсуді на Львівщині змінився голова
22.06.2026
У райсуді Одещини переобрано голову
17.06.2026
У суді Кривого Рогу обрали нового голову
15.06.2026
У райсуді Полтави змінився голова
15.06.2026
У райсуді Миколаєва переобрали керівництво
12.06.2026
В апеляційному адмінсуді переобрано голову
10.06.2026
У суді на Черкащині переобрано голову
09.06.2026
У суді на Кіровоградщині змінився голова
04.06.2026
У райсуді на Закарпатті змінився голова
02.06.2026
У суді на Чернігівщині переобрано голову
01.06.2026
У райсуді на Волині зміниться голова
27.05.2026


Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!