В Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань зареєстровано Південно-західний апеляційний господарський суд.
Як повідомили «ЗіБ» в прес-службі судової влади, Південно-західний апеляційний господарський суд в апеляційному окрузі включатиме Миколаївську, Одеську та Херсонську області. А розташовуватиметься у місті Одесі.
Одеський апеляційний господарський суд буде продовжувати здійснення правосуддя до початку роботи нового суду.
Почне свою роботу новоутворений Південно-західний апеляційний господарський суд з дня, визначеного у повідомленні голови цього суду про початок роботи, розміщеного в газеті «Голос України» відповідно до ч. 6 ст. 147 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів».
Нагадаємо, що на виконання Указу Президента «Про ліквідацію апеляційних господарських судів та утворення апеляційних господарських судів в апеляційних округах» №454/2017 мають бути ліквідовані апеляційні господарські суди та утворені нові апеляційні господарські суди в апеляційних округах.
Матеріали за темою
Суд на Хмельниччині відсвяткував входини
22.12.2025
У райсуді на Сумщині обрано нового голову
19.12.2025
У райсуді Харкова обраний новий голова
18.12.2025
У госпсуді Київщини змінився голова
17.12.2025
У райсуді Черкас змінився голова
05.12.2025
У райсуді на Миколаївщині обрали голову
04.12.2025
У райсуді на Рівненщині переобрали голову
01.12.2025


Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!