ВСП постановил внести представление Президенту Украины о переводе 216 судей апелляционных судов в новые апелляционные суда в апелляционных округах.
Как сообщили изданию «Закон и Бизнес», согласно решения, принятого на заседании ВСП, Президенту направят представление на назначение:
суддів апеляційного суду Львівської області на посаду судді Львівського апеляційного суду:
Белени Альберта Вікторовича,
Березюка Олега Григоровича,
Бойко Світлани Миколаївни,
Галапаца Ігоря Івановича,
Головатого Василя Ярославовича,
Гончарук Ліліани Яківни,
Гуцала Івана Павловича,
Каблака Петра Івановича,
Калиняк Оксани Миколаївни,
Копняк Світлани Миколаївни,
Крайник Надії Михайлівни,
Курій Наталії Петрівни,
Левика Ярослава Андрійовича,
Михайлюка Василя Олексійовича,
Мікуш Юлії Романівни,
Ніткевича Андрія Васильовича,
Павлишина Олега Федоровича,
Партики Ірини Володимирівни,
Приколоти Тетяни Іванівни,
Ревера Василя Володимировича,
Савуляка Романа Васильовича,
Стельмаха Ігоря Орестовича,
Струс Лідії Богданівни,
Урдюк Тетяни Миколаївни,
Цяцяка Романа Павловича,
Шандри Марти Миколаївни,
Шеремети Надії Олегівни;
суддів Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду на посаду судді Третього апеляційного адміністративного суду:
Бишевської Наталі Анатоліївни,
Білак Світлани Вікторівни,
Добродняк Ірини Юріївни,
Дурасової Юлії Володимирівни,
Іванова Сергія Миколайовича,
Коршуна Анатолія Олександровича,
Кругового Олексія Олександровича,
Малиш Наталії Іванівни,
Мельника Володимира Васильовича,
Панченко Ольги Михайлівни,
Прокопчук Тамари Степанівни,
Сафронової Світлани Володимирівни,
Семененка Ярослава Васильовича,
Суховарова Андрія Володимировича,
Чабаненко Світлани Володимирівни,
Чепурнова Дениса Васильовича,
Чередниченка Владислава Євгенійовича,
Чумака Сергія Юрійовича,
ІІІальєвої Вікторії Анатоліївни,
Шлай Ангеліни Вікторівни,
Юрко Ірини Володимирівни,
Ясенової Тетяни Іванівни;
суддів Донецького апеляційного адміністративного суду на посаду судді Першого апеляційного адміністративного суду:
Арабей Тетяни Георгіївни,
Блохіна Анатолія Андрійовича,
Геращенка Ігоря Володимировича,
Казначеєва Едуарда Геннадійовича,
Компанієць Ірини Дмитрівни,
Міронової Галини Михайлівни,
Сіваченка Ігоря Вікторовича,
Шишова Олега Олексійовича,
Ястребової Любові Вікторівни;
суддів Житомирського апеляційного адміністративного суду на посаду судді Сьомого апеляційного адміністративного суду:
Іваненко Тетяни Володимирівни,
Капустинського Михайла Михайловича,
Кузьменко Любові Василівни,
Мацького Євгена Миколайовича,
Моніча Богдана Сильвестровича,
Охрімчук Ірини Григорівни,
Франовської Катерини Сергіївни,
Шидловського Віктора Брониславовича;
судді Житомирського апеляційного адміністративного суду Шевчук Світлани Михайлівни на посаду судді Восьмого апеляційного адміністративного суду;
суддів апеляційного суду Дніпропетровської області на посаду судді Дніпровського апеляційного суду:
Барильської Алли Петрівни,
Бондар Яни Миколаївни,
Варенко Олени Павлівни,
Демченко Ельвіри Львівни,
Деркач Наталії Миколаївни,
Джерелейко Олени Євгенівни,
Єлізаренко Ірми Анатоліївни,
Живоглядової Ірини Карлівни,
Зубакової Вікторії Петрівни,
Іванової Алли Пилипівни,
Іванченка Олексія Юлійовича,
Каратаєвої Людмили Олексіївни,
Коваленка Василя Дмитровича,
Коваленко Ніни Василівни,
Красвітної Тетяни Петрівни,
Крот Світлани Іванівни,
Куценко Тетяни Рудольфівни,
Лаченкової Оксани Володимирівни,
Макарова Миколи Олексійовича,
Піскун Оксани Павлівни,
Пістун Алли Олексіївни,
Свистунової Олени Вікторівни,
Слоквенка Геннадія Петровича,
Ткаченко Ілони Юріївни;
суддів апеляційного суду Харківської області на посаду судді Харківського апеляційного суду:
Бурлаки Ірини Василівни,
Грошевої Олени Юріївни,
Кіся Петра Васильовича,
Коваленко Ірини Павлівни,
Колтунової Антоніни Іванівни,
Котелевець Алли Вікторівни,
Кругової Світлани Самуїлівни,
Кружиліної Олени Анатоліївни,
Курила Олександра Миколайовича,
Маміної Оксани Вікторівни,
Овсяннікової Антоніни Іванівни,
Пилипчук Наталії Петрівни,
Піддубного Романа Миколайовича,
Протасова Володимира Ілліча,
Савенка Миколи Євгеновича,
Савченка Ігоря Борисовича,
Сащенка Ігоря Сергійовича,
Тичкової Олени Юріївни,
Цілюрика Віктора Петровича,
Чопенка Ярослава Вікторовича,
Шабельнікова Сергія Кузьмича,
Швецової Лариси Анатоліївни,
Яковлевої Вікторії Сергіївни,
Яцини Віктора Борисовича;
суддів Вінницького апеляційного адміністративного суду на посаду судді Сьомого апеляційного адміністративного суду:
Білої Людмили Михайлівни,
Боровицького Олександра Андрійовича,
Ватаманюка Руслана Васильовича,
Гонтарука Віктора Миколайовича,
Граб Людмили Сергіївни,
Драчук Тетяни Олександрівни,
Загороднюка Андрія Григоровича,
Залімського Ігоря Геннадійовича,
Кузьмишина Віталія Миколайовича,
Курка Олега Петровича,
Матохнюка Дмитра Борисовича,
Мельник-Томенко Жанни Миколаївни,
Полотнянка Юрія Петровича,
Сапальової Тетяни Валентинівни,
Смілянця Едуарда Станіславовича,
Совгири Дмитра Івановича,
Сторчака Володимира Юрійовича,
Сушка Олега Олександровича;
суддів Львівського апеляційного адміністративного суду на посаду судді Восьмого апеляційного адміністративного суду:
Багрія Василя Миколайовича,
Большакової Олени Олегівни,
Бруновської Надії Володимирівни,
Гінди Оксани Миколаївни,
Глушка Ігоря Володимировича,
Гудима Любомира Ярославовича,
Гуляка Василя Васильовича,
Довгої Ольги Іванівни,
Довгополова Олександра Михайловича,
Заверухи Олега Богдановича,
Запотічного Ігоря Ігоровича,
Затолочного Віталія Семеновича,
Ільчишин Надії Василівни,
Іщук Лариси Петрівни,
Качмара Володимира Ярославовича,
Коваля Романа Йосиповича,
Кузьмича Сергія Миколайовича,
Курильця Андрія Романовича,
Кухтея Руслана Віталійовича,
Макарика Володимира Ярославовича,
Матковської Зоряни Мирославівни,
Мікули Оксани Іванівни,
Ніколіна Володимира Володимировича,
Носа Степана Петровича,
Обрізка Ігоря Михайловича,
Онишкевича Тараса Володимировича,
Пліша Михайла Антоновича,
Попка Ярослава Степановича,
Рибачука Андрія Івановича,
Сапіги Віталія Петровича,
Святецького Віктора Валентиновича,
Сеника Романа Петровича,
Старунського Дмитра Миколайовича,
Судової-Хомюк Наталії Михайлівни,
Улицького Василя Зіновійовича,
Хобор Романи Богданівни,
Шавеля Руслана Мироновича,
Шинкар Тетяни Ігорівни;
суддів Харківського апеляційного адміністративного суду на посаду судді Другого апеляційного адміністративного суду:
Бегунца Армена Олегі,
Бенедик Анни Петрівни,
Григорова Андрія Миколайовича,
Гуцала Михайла Ігоровича,
Донець Ліани Олексіївни,
Жигилія Сергія Павловича,
Калиновського Віталія Анатолійовича,
Калитки Олександра Михайловича,
Катунова Владислава Володимировича,
Кононенко Зої Олексіївни,
Любчич Любові Василівни,
Лях Ольги Петрівни,
Мельнікової Лариси Володимирівни,
Перцової Тетяни Сергіївни,
Подобайло Зої Григорівни,
Присяжнюк Оксани Василівни,
Ральченка Ігоря Миколайовича,
Рєзнікової Світлани Сергіївни,
Сіренко Ольги Іванівни,
Спаскіна Олега Анатолійовича,
Тацій Лариси Василівни,
Чалого Ігоря Сергійовича,
Шевцової Наталії Володимирівни,
Яковенка Миколи Миколайовича;
суддів Одеського апеляційного адміністративного суду на посаду судді П’ятого апеляційного адміністративного суду:
Бітова Андрія Івановича,
Бойка Андрія Володимировича,
Вербицької Ніни Володимирівни,
Градовського Юрія Михайловича,
Джабурії Олександра Валентиновича,
Димерлія Олександра Олександровича,
Єщенка Олександра Володимировича,
Коваля Марата Петровича,
Кравченка Костянтина Володимировича,
Крусяна Андрія Володимировича,
Лук’янчук Ольги Вікторівни,
Осіпова Юрія Володимировича,
Потапчука Вячеслава Олександровича,
Семенюка Геннадія Васильовича,
Стас Любові Василівни,
Ступакової Інни Гаврилівни,
Турецької Ірини Олександрівни,
Шевчук Ольги Анатоліївни,
Шеметенко Людмили Петрівни,
Шляхтицького Олександра Ілліча,
Яковлєва Олександра Володимировича.
Материалы по теме
Комментарии
К статье не оставили пока что ни одного комментария. Напишите свой — и будете первым!