Высший совет правосудия определится с представлениями Президенту о назначении одного и переводе 216 судей апелляционных судов.Также ВСП рассмотрит вопрос об увольнении судей с должностей по общим обстоятельствам.
ПРОЕКТ
Порядок денний № 60
засідання Вищої ради правосуддя
23 серпня 2018 року
1. Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади до місцевих судів:
1. Купіної Марини Анатоліївни - Дзержинського районного суду міста Харкова.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М. )
2. Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про переведення суддів з одного суду до іншого:
1. Маринчак Нінелі Євгенівни - до Київського апеляційного адміністративного суду.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)
3. Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про переведення суддів апеляційних судів:
3.1. суддів апеляційного суду Львівської області на посади суддів Львівського апеляційного суду
1. Белени Альберта Вікторовича;
2. Березюка Олега Григоровича;
3. Бойко Світлани Миколаївни;
4. Галапаца Ігоря Івановича;
5. Головатого Василя Ярославовича;
6. Гончарук Ліліани Яківни;
7. Гуцала Івана Павловича;
8. Каблака Петра Івановича;
9. Калиняк Оксани Миколаївни;
10. Копняк Світлани Миколаївни;
11. Крайник Надії Михайлівни;
12. Курій Наталії Петрівни;
13. Левика Ярослава Андрійовича;
14. Михайлюка Василя Олексійовича;
15. Мікуш Юлії Романівни;
16. Ніткевича Андрія Васильовича;
17. Павлишина Олега Федоровича;
18. Партики Ірини Володимирівни;
19. Приколоти Тетяни Іванівни;
20. Ревера Василя Володимировича;
21. Савуляка Романа Васильовича;
22. Стельмаха Ігоря Орестовича;
23. Струс Лідії Богданівни;
24. Урдюк Тетяни Миколаївни;
25. Цяцяка Романа Павловича;
26. Шандри Марти Миколаївни;
27. Шеремети Надії Олегівни.
3.2. суддів Дніпропетровського апеляційного адміністративного суди на посади суддів Третього апеляційного адміністративного суду
28. Бишевської Наталі Анатоліївни;
29. Білак Світлани Вікторівни;
30. Добродняк Ірини Юріївни;
31. Дурасової Юлії Володимирівни;
32. Іванова Сергія Миколайовича;
33. Коршуна Анатолія Олександровича;
34. Кругового Олексія Олександровича;
35. Малиш Наталії Іванівни;
36. Мельника Володимира Васильовича;
37. Панченко Ольги Михайлівни;
38. Прокопчук Тамари Степанівни;
39. Сафронової Світлани Володимирівни;
40. Семененка Ярослава Васильовича;
41. Суховарова Андрія Володимировича;
42. Чабаненко Світлани Володимирівни;
43. Чепурнова Дениса Васильовича;
44. Чередниченка Владислава Євгенійовича;
45. Чумака Сергія Юрійовича;
46. ІІІальєвої Вікторії Анатоліївни;
47. Шлай Ангеліни Вікторівни;
48. Юрко Ірини Володимирівни;
49. Ясенової Тетяни Іванівни;
3.3. суддів Донецького апеляційного адміністративного суду на посади суддів Першого апеляційного адміністративного суду
50. Арабей Тетяни Георгіївни;
51. Блохіна Анатолія Андрійовича;
52. Геращенка Ігоря Володимировича;
53. Казначеєва Едуарда Геннадійовича;
54. Компанієць Ірини Дмитрівни;
55. Міронової Галини Михайлівни;
56. Сіваченка Ігоря Вікторовича;
57. Шишова Олега Олексійовича;
58. Ястребової Любов Вікторівни;
3.4. суддів Житомирського апеляційного адміністративного суду на посади суддів Сьомого апеляційного адміністративного суду
59. Іваненко Тетяни Володимирівни;
60. Капустинського Михайла Михайловича;
61. Кузьменко Любові Василівни;
62. Мацького Євгена Миколайовича;
63. Моніча Богдана Сильвестровича;
64. Охрімчук Ірини Григорівни;
65. Франовської Катерини Сергіївни;
66. Шидловського Віктора Брониславовича;
3.5. судді Житомирського апеляційного адміністративного суду на посаду судді Восьмого апеляційного адміністративного суду
67. Шевчук Світлани Михайлівни;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)
3.6. суддів апеляційного суду Дніпропетровської області на посади суддів Дніпровського апеляційного суду
68. Барильської Алли Петрівни;
69. Бондар Яни Миколаївни;
70. Варенко Олени Павлівни;
71. Демченко Ельвіри Львівни;
72. Деркач Наталії Миколаївни;
73. Джерелейко Олени Євгенівни;
74. Єлізаренко Ірми Анатоліївни;
75. Живоглядової Ірини Карлівни;
76. Зубакової Вікторії Петрівни;
77. Іванової Алли Пилипівни;
78. Іванченка Олексія Юлійовича;
79. Каратаєвої Людмили Олексіївни;
80. Коваленка Василя Дмитровича;
81. Коваленко Ніни Василівни;
82. Красвітної Тетяни Петрівни;
83. Крот Світлани Іванівни;
84. Куценко Тетяни Рудольфівни;
85. Лаченкової Оксани Володимирівни;
86. Макарова Миколи Олексійовича;
87. Піскун Оксани Павлівни;
88. Пістун Алли Олексіївни;
89. Свистунової Олени Вікторівни;
90. Слоквенка Геннадія Петровича;
91. Ткаченко Ілони Юріївни;
3.7. суддів апеляційного суду Харківської області на посади суддів Харківського апеляційного суду
92. Бурлаки Ірини Василівни;
93. Грошевої Олени Юріївни;
94. Кіся Петра Васильовича;
95. Коваленко Ірини Павлівни;
96. Колтунової Антоніни Іванівни;
97. Котелевець Алли Вікторівни;
98. Кругової Світлани Самуїлівни;
99. Кружиліної Олени Анатоліївни;
100. Курила Олександра Миколайовича;
101. Маміної Оксани Вікторівни;
102. Овсяннікової Антоніни Іванівни;
103. Пилипчук Наталії Петрівни;
104. Піддубного Романа Миколайовича;
105. Протасова Володимира Ілліча;
106. Савенка Миколи Євгеновича;
107. Савченка Ігоря Борисовича;
108. Сащенка Ігоря Сергійовича;
109. Тичкової Олени Юріївни;
110. Цілюрика Віктора Петровича;
111. Чопенка Ярослава Вікторовича;
112. Шабельнікова Сергія Кузьмича;
113. Швецової Лариси Анатоліївни;
114. Яковлевої Вікторії Сергіївни;
115. Яцини Віктора Борисовича;
3.8. суддів Вінницького апеляційного адміністративного суду на посади суддів Сьомого апеляційного адміністративного суду
116. Білої Людмили Михайлівни;
117. Боровицького Олександра Андрійовича;
118. Ватаманюка Руслана Васильовича;
119. Гонтарука Віктора Миколайовича;
120. Граб Людмили Сергіївни;
121. Драчук Тетяни Олександрівни;
122. Загороднюка Андрія Григоровича;
123. Залімського Ігоря Геннадійовича;
124. Кузьмишина Віталія Миколайовича;
125. Курка Олега Петровича;
126. Матохнюка Дмитра Борисовича;
127. Мельник-Томенко Жанни Миколаївни;
128. Полотнянка Юрія Петровича;
129. Сапальової Тетяни Валентинівни;
130. Смілянця Едуарда Станіславовича;
131. Совгири Дмитра Івановича;
132. Сторчака Володимира Юрійовича;
133. Сушка Олега Олександровича;
3.9. суддів Львівського апеляційного адміністративного суду на посади суддів Восьмого апеляційного адміністративного суду
134. Багрія Василя Миколайовича;
135. Большакової Олени Олегівни;
136. Бруновської Надії Володимирівни;
137. Гінди Оксани Миколаївни;
138. Глушка Ігоря Володимировича;
139. Гудима Любомира Ярославовича;
140. Гуляка Василя Васильовича;
141. Довгої Ольги Іванівни;
142. Довгополова Олександра Михайловича;
143. Заверухи Олега Богдановича;
144. Запотічного Ігоря Ігоровича;
145. Затолочного Віталія Семеновича;
146. Ільчишин Надії Василівни;
147. Іщук Лариси Петрівни;
148. Качмара Володимира Ярославовича;
149. Коваля Романа Йосиповича;
150. Кузьмича Сергія Миколайовича;
151. Курильця Андрія Романовича;
152. Кухтея Руслана Віталійовича;
153. Макарика Володимира Ярославовича;
154. Матковської Зоряни Мирославівни;
155. Мікули Оксани Іванівни;
156. Ніколіна Володимира Володимировича;
157. Носа Степана Петровича;
158. Обрізка Ігоря Михайловича;
159. Онишкевича Тараса Володимировича;
160. Пліша Михайла Антоновича;
161. Попка Ярослава Степановича;
162. Рибачука Андрія Івановича;
163. Сапіги Віталія Петровича;
164. Святецького Віктора Валентиновича;
165. Сеника Романа Петровича;
166. Старунського Дмитра Миколайовича;
167. Судової-Хомюк Наталії Михайлівни;
168. Улицького Василя Зіновійовича;
169. Хобор Романи Богданівни;
170. Шавеля Руслана Мироновича;
171. Шинкар Тетяни Ігорівни;
3.10. суддів Харківського апеляційного адміністративного суду на посади суддів Другого апеляційного адміністративного суду
172. Бегунц Армена Олегі;
173. Бенедик Анна Петрівни;
174. Григорова Андрія Миколайовича;
175. Гуцала Михайла Ігоровича;
176. Донець Ліани Олексіївни;
177. Жигилія Сергія Павловича;
178. Калиновського Віталія Анатолійовича;
179. Калитку Олександра Михайловича;
180. Катунова Владислава Володимировича;
181. Кононенко Зої Олексіївни;
182. Любчич Любов Василівни;
183. Лях Ольги Петрівни;
184. Мельнікової Лариси Володимирівни;
185. Перцової Тетяни Сергіївни;
186. Подобайло Зої Григорівни;
187. Присяжнюк Оксани Василівни;
188. Ральченка Ігоря Миколайовича;
189. Рєзнікової Світлани Сергіївни;
190. Сіренко Ольги Іванівни;
191. Спаскіна Олега Анатолійовича;
192. Тацій Лариси Василівни;
193. Чалого Ігоря Сергійовича;
194. Шевцової Наталії Володимирівни;
195. Яковенка Миколи Миколайовича.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)
3.11. суддів Одеського апеляційного адміністративного суду на посади суддів П’ятого апеляційного адміністративного суду
196. Бітова Андрія Івановича;
197. Бойка Андрія Володимировича;
198. Вербицької Ніни Володимирівни;
199. Градовського Юрія Михайловича;
200. Джабурії Олександра Валентиновича;
201. Димерлія Олександра Олександровича;
202. Єщенка Олександра Володимировича;
203. Коваля Марата Петровича;
204. Кравченка Костянтина Володимировича;
205. Крусяна Андрія Володимировича;
206. Лук’янчук Ольги Вікторівни;
207. Осіпова Юрія Володимировича;
208. Потапчука Вячеслава Олександровича;
209. Семенюка Геннадія Васильовича;
210. Стас Любові Василівни;
211. Ступакової Інни Гаврилівни;
212. Турецької Ірини Олександрівни;
213. Шевчук Ольги Анатоліївни;
214. Шеметенко Людмили Петрівни;
215. Шляхтицького Олександра Ілліча;
216. Яковлєва Олександра Володимировича.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М. )
4. Розгляд матеріалів щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами:
-у зв’язку з поданням заяви про відставку:
1. Горчакової Ольги Іванівни - судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова;
2. Варневич Людмили Богданівни - судді Кременецього районного суду Тернопільської області;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)
5. Різне.
Материалы по теме
ВРП уволила в отставку еще 5 судей (фамилии)
26.03.2024
ВРП уволила в отставку еще 4 судей (фамилии)
19.03.2024
С должностей ушли еще два судьи (фамилии)
14.03.2024
Комментарии
К статье не оставили пока что ни одного комментария. Напишите свой — и будете первым!