Закон і Бізнес

Випуск №35 (1489)

Час збирати каміння

Вікторія ЯКУША

Розлучення, поділ майна та визначення місця проживання дитини — найбільш емоційно складні справи не лише для сторін спору, але і для їх адвокатів. Чому клієнт не завжди висловлює свої істинні бажання …

«Колонізація» правосуддя

Сергій ЄДАМЕНКО, суддя Кіровського районного суду м.Дніпропетровська

На тлі заяв голови Національної ради реформ Михаїла Саакашвілі про чергову революційну судову реформу в Україні варто придивитися до ще однієї країни, яка нині переживає аналогічні перетворення, — Арг…

Відпустка в ізоляторі

Якщо у туриста, який прибув на відпочинок до Туреччини, виявлять коронавірус, він зможе спокійно продовжити відпустку. Для цього у кожному готелі передбачений спеціальний «карантинний фонд».

Образлива назва

У Франції на прилавках книжкових магазинів ’явився «новий» детектив Агати Крісті «Їх було десять». Це — нова назва одного з найбільш продаваних романів письменниці.

Тур за ґрати

У той час як український Мін’юст розпродає в’язниці заради землі, в Таїланді знайшли інший спосіб заробітку на ув’язнених. Познайомитися з побутом за ґратами запрошують туристів.

Піраміди повертаються!

З 1 вересня туристи зможуть знову відвідувати піраміди і музеї Єгипту. Наразі переміщення між відкритими для гостей провінціями було під забороною.

За нічну тверезість

Мерія Праги запропонувала ввести нову заборону на вживання спиртного. Обмеження торкнуться міських набережних Влтави, насамперед набережної Наплавки.

Статус «скво»

Більш ніж півмільйона відвідувачів щороку, олімпійське минуле, грандіозний розмах — усе це про гірськолижний курорт Скво-Веллі в США. Та невдовзі такі регалії передадуть комусь іншому.

Загублена заява

До вирішення заяви про його відвід суддя не може вчиняти будь-яких інших процесуальних дій, пов’язаних із подальшим рухом справи. Такий висновок зробив ВС в постанові №495/11830/18, текст якої друкує …

Якщо машина не пере…

Тягар доказування відсутності істотного недоліку товару покладений саме на продавця. Такий висновок зробив ВС в постанові №751/7892/17, текст якої друкує «Закон і Бізнес».

Конституційна справа

Володимир БОГАТИР, керуючий партнер Bogatyr & Partners

Діяльність Конституційного Суду завжди була предметом багаторічних дискусій, а його рішення піддаються постійній критиці політиками в силу відсутності правової культури.