Закон і Бізнес Зустрінемось у суді!

Коментарі (3)

0
Роман

Нещодавно (02.10.2017) довів в апеляційному суді Івано-Франківської області про те, що особі слід відшкодувати шкоду за катування в фізичному аспекті, спричинене щодо неї протиправними діями групи "бандюків" із СБУ, а також внаслідок процесуальної бездіяльності військового прокурора щодо розслідування злочину цих бандюків з СБУ, бо ця бездіяльність є катуванням особи в процесуальному аспекті. Суд присудив відшкодувати моральну шкоду в розмірі 50000 грн.. Так що впринципі можна і в Україні...

09.10.2017 22:46 Відповісти
0
Володимир

Не зрозуміло чому автор статті не зазначив жодного реквізиту рішення ЄСПЛ яке він коментує. Зі змісту статті можно зрозуміти, що мова йде про справу якогось Кузьменка А., але для практикуючих адвокатів було б доречно бачити й саме рішення ЄСПЛ а ні лише коментар не зрозумілого рішення. Тим паче в коментарі навіть не зазначається яке ж по суті скарги рішення прийняв ЄСПЛ. Та чи стало це рішення підставою розгляду адміністративного позову Кузьменко А. по суті в адміністративних судах України.

03.04.2017 15:34 Відповісти
0
Вадим Єсауленко

При всій повазі до пана Олександра Дроздова звертаю увагу на те, що, навіть, за рішеннями ЄСПЛ відсутнє обовязкове виправлення законодавства України, в тому числі з внесенням норм права, зокрема, щодо статусу вказаної особи, яку обшукали і т.д., і вже потрібно визначитись з тим чи у нас прецедентне права чи кодифіковане і тому припинити фактичне обпрецедентення без змін законів України?

27.03.2017 13:10 Відповісти