День захисту дітей, який припадає на перший день літа, одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року. 
  Перший Міжнародний день захисту дітей був проведений в 1950 році. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності. 
  В Україні День захисту дітей встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 і відзначається щорічно, також 1 червня. 
  Від усього серця вітаємо дітлахів з цим теплим та прекрасним святом. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб наші діти, діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими! 
  На малечу в Полтаві чекають пізнавально-розважальні заходи. 
  1 червня, неділя : 
  о 10.00 годині відбудеться розважальна програма „У світі всі малята: хлопчики й дівчата повинні право мати – щасливими зростати!” (м. Полтава, вул. Пушкіна, 35, площа біля Полтавського обласного академічного театру ляльок). 
  об 11.00 годині – Парк "Перемога" – свято морозива. 
  о 15.00 годині – Парк Бутковського (біля стадіону "Ворскла") – концертно-розважальний захід. 
  о 17.00 годині – Парк "Перемога" – концертно-розважальний захід "Чарівний світ дитинства". 
  2 червня, понеділок : 
  о 10.00 годині – Полтавська обласна бібліотека ім. І.П. Котляревського – святкова програма "Промінчики радості" для дітей, які відпочивають в пришкільних таборах 
  Адміністрація суду 
 	
				
				
					Київський районний суд м. Полтави					  
				
 
			
 
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!