13.04.2020 12:51
7202
В Дрогобицькому міськрайонному суді Львівської області визначились з керівництвом.
Про це «ЗіБ» повідомили у прес-службі суду.
Обрання на адміністративну посаду відбувалося у відповідності до частини другої статті 20 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» шляхом таємного голосування більшістю від кількості суддів, які працюють у суді відповідного суду.
За результатами проведених виборів на посаду голови Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області обраний суддя Андрій Хомик.
А.Хомик у судовій системі працює 18 років. Розпочав трудову діяльність у 2003 році на посаді судді Дрогобицького міського суду Львівської області.
Матеріали за темою
У конкурсі до місцевих госпсудів залишилося 1,5 кандидати на місце — результати четвертого етапу
18.06.2026
Конкурс до апеляцій: двоє суддів підтвердили, двоє — ні, а один іде на «пленарку» (прізвища)
17.06.2026
Чи може ВККС продовжити оцінювання після внесення ВРП подання про призначення судді — ВП ВС
15.06.2026
© Закон і Бізнес. Мапа сайта
Створено в Студії Дмитра Бабича


Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!