Тараса Лукаша призначено на посаду начальника ТУ ДСА України в Одеській області.
24 жовтня під час розширеної наради за участю голови ДСА України Зеновія Холоднюка з головами, суддями, керівниками апаратів судів Одеської області було представлено працівникам системи правосуддя Одеського регіону нового начальника Територіального управління ДСА України в Одеській області Тараса Лукаша, передає «ЗіБ».
Як повідомили у прес-службі ТУ ДСА в Одеській області, захід відбувся у приміщенні П’ятого апеляційного адміністративного суду. На нараді також були присутні керівники правоохоронних органів Одещини, народний депутат України, адвокати.
З.Холоднюк коротко окреслив основні моменти професійної діяльності новогопризначеного начальника Територіального управління ДСА України в Області області.
У свою чергу Т.Лукаш запевнив, що буде максимально ретельно виконувати свої обов‘язки та вживатиме заходів для успішного виконання планів та завдань.
В урочистій обстановці Т.Лукаш прийняв присягу державного службовця.
Нагадаємо, 14 червня 2019 року Т. Лукаш звільнився з посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за власним бажання.
Матеріали за темою
Суд на Хмельниччині відсвяткував входини
22.12.2025
У райсуді на Сумщині обрано нового голову
19.12.2025
У райсуді Харкова обраний новий голова
18.12.2025
У госпсуді Київщини змінився голова
17.12.2025
У райсуді Черкас змінився голова
05.12.2025
У райсуді на Миколаївщині обрали голову
04.12.2025
У райсуді на Рівненщині переобрали голову
01.12.2025


Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!