У столичні суди – суцільні відмови
Під час останнього засідання, що відбулося 5 вересня 2017 року, Вища рада правосуддя розглянула питання щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади до місцевих судів.
За результатами розгляду ухвалено рішення про внесення Президенту подання про призначення:
Віталія Свентуха – на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду;
Надії Щерби – на посаду судді Піщанського районного суду Вінницької області;
Геннадія Чекменьова – на посаду судді Донецького окружного адміністративного суду;
Олексія Колесниченка – на посаду судді Одеського окружного адміністративного суду;
Наталії Майстренко – на посаду судді Житомирського окружного адміністративного суду;
Петра Жовтана – на посаду судді Комінтернівського районного суду Одеської області.
Розгляд матеріалів щодо внесення подання про призначення Олега Юрченка на посаду судді Червоноградського міського суду Львівської області, Оксани Бухтіярової на посаду судді Дзержинського міського суду Донецької області та Юрія Мельничука на посаду судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області відкладено.
Водночас Вища рада правосуддя відмовила у призначенні:
Олександру Білику - на посаду судді Голосіївського районного суду міста Києва,
Віктору Кицюку - на посаду судді Печерського районного суду міста Києва
Станіславу Ноздрякову - на посаду судді Подільського районного суду міста Києва.
Перебіг засідання ВРП можна переглянути за посиланням.
Матеріали за темою
У Харківському АС можуть працювати двоє суддів і науковець, а один іде на «пленарку» (прізвища)
24.06.2026
У конкурсі до місцевих госпсудів залишилося 1,5 кандидати на місце — результати четвертого етапу
18.06.2026
Конкурс до апеляцій: двоє суддів підтвердили, двоє — ні, а один іде на «пленарку» (прізвища)
17.06.2026


Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!