Солом'янський суд Києва 8 червня відмовив Спеціалізованої антикорупційної прокуратурі в задоволенні клопотання про стягнення застави в сумі 100 млн гривень з Романа Насірова. Інтереси тимчасово відстороненого голови Державної фіскальної служби на судовому засіданні представляв адвокат Андрій Кузьменко, юрист юридичної фірми Pravovest.
Суддя Світлана Кушнір винесла рішення відмовити в задоволенні клопотання САП, порахувавши безпідставними доводи прокуратури про те, що Р.Насіров порушив умови особистого зобов'язання і залишив при собі свій британський паспорт.
Рішення суду оскарженню не підлягає.
«Ми продовжуємо працювати зі слідством, ми хочемо, щоб справа розглядалася по суті і поставити в цьому крапку. Найголовніше зараз - це закінчення попереднього слідства. Я зі свого боку буду працювати зі слідством, не збираюся ховатися», — ще раз підкреслив Р. Насиров.
«Мої вітання з хорошим результатом адвокату Андрію Кузьменко, який відстоював інтереси пана Насірова безпосередньо в залі суду. Наша фірма продовжує докладати всіх зусиль для зняття необґрунтованих звинувачень з голови Державної фіскальної служби, і впевнений, що фінальний вердикт суду буде на користь пана Насірова», — прокоментував рішення Феміди Гліб Сегида, керуючий партнер юридичної фірми Pravovest.
Матеріали за темою
Семен Ханін — єдиний представник Європи у Hall of Fame в дослідженні Social Impact Awards
12.12.2025
ADER HABER запускає International Desk для роботи з міжнародними проєктами та інституціями
01.12.2025
Найбільшому притулку для тварин в Україні — 25 років: ЮК «Амбер» привітала «Сіріус» з ювілеєм
13.10.2025
В Україні започаткували Вищу школу лобізму
07.10.2025


Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!