Асоціація адвокатів України назвала імена переможців конкурсу
Сьогодні, 4 жовтня, у столичному Hyatt Regency відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського незалежного публічного конкурсу «Адвокат року - 2019».
За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ визначила переможців у профільних номінаціях:
«Цивільне право»:
Валерій Кострюков
Надія Скрицька
Леся Дубчак
Наталія Кушкова
Роман Титикало
«Трудове право»:
Олексій Палій
Анна Пащенко
Ганна Лисенко
Анна Надточиєва
Вікторія Ковальчук
«Медичне та фармацевтичне право»:
Руслан Совершенний
Олександр Гришаков
Юлія Атаманова
Наталія Хоменко
«Антирейдерська практика»:
Олександр Петриченко
Андрій Молчанов
Опанас Карлін
Станіслав Борис
Дмитро Сирко
«Антимонопольне та конкурентне право»:
Олег Мальський
Григорій Павленко
Олена Волянська
Оксана Крижанівська
«Право інтелектуальної власності»:
Марія Ортинська
Надія Загрія
Олександр Єфімов
Ганна Коновалова
«Нерухомість та будівництво»:
Тетяна Лежух-Вовк
Юрій Хапко
Дмитро Нан
Григорій Тріпульський
Артур Мегеря
«Кримінальне право»:
Ігор Черезов
Костянтин Глоба
Андрій Левковець
Ярослав Зейкан
Тарас Пошиванюк
«Злиття та поглинання»:
Юрій Асадчев
Ірина Земляна
Юлія Забарна
Сергій Бенедисюк
«Медіаправо»:
Ярослав Куц
«Митне право»:
Олександр Євсютін
Олександр Нагорний
Ярослав Лисенко
Герман Тасліцький
Вікторія Родіонова
«Міжнародний арбітраж»:
Ігор Кімлик
Світлана Сергєєва
Андрій Астапов
Олександр Луговський
«Корпоративне право»:
Яна Михайлюк
Олександр Гарагонич
Катерина Дробязко
Віталій Бурдак
Артур Кіян
«Податкове право»:
Михайло Кочеров
Ігор Крижановський
Оксана Тропець
Андрій Тамошюнас
Андрій Реун
«Адміністративне право та процес»:
Віталій Цвігун
Роман Шпирка
Андрій Тарасов
Олександр Полинько
Ірина Кепич
«IT право»:
Василь Гордій
Олег Шевцов
Артем Афян
Наталя Массалова
Руслан Дідовець
«Морське і транспортне право»:
Юрій Сергєєв
Євген Блінов
Тетяна Ігнатенко
Тетяна Тітаренко
«Сімейне право»:
Аліна Самарець
Олег Голубничий
Олег Простибоженко
Леся Салмон
Катерина Маліченко
«Господарське право та процес»:
Станіслав Скрипник
Андрій Чекалов
Олексій Колток
Олег Бекетов
Олександр Шкелебей
«Аграрне та земельне право»:
Богдан Яськів
Андрій Порайко
Дмитро Житченко
Дмитро Александров
Віктор Кобилянський
«Фінансове і банківське право»:
Андрій Нікітін
Любов Скварко
Ірина Столярчук
Артем Стоянов
Дмитро Савчук
«Банкрутство»:
Сергій Боярчуков
Олександр Гладій
Олег Горецький
Наталія Тищенко
Роман Загрія
«Судова практика»:
Олег Маліневський
Євген Дядюк
Віктор Барсук
Анна Огренчук
Ігор Кравцов
Також Асоціація адвокатів вручила нагороди у спеціальних номінаціях:
«За особистий внесок в розвиток адвокатури»:
Василь Кисіль (нагороду отримав Андрій Стельмащук, керуючий парнтер «Василь Кісіль і партнери»)
«Кращий юрист-держслужбовець»:
Іван Ліщина
Олексій Резніков
Сергій Козьяков
Павло Гречківський
Богдан Крикливенко
Агія Загребельська
«Кращий юрист-захисник прав адвокатів на міжнародному рівні»:
Георгій Логвинський
«Кращий юрист-політик»:
Олексій Гончарук
Сергій Алєксєєв
Олег Макаров
«Кращий in-house lawyer»:
Артур Резнік
«Захист бізнесу»:
Антон Лященко
Вадим Іванін
Олександр Тананакін
«Кращий юрист-законотворець»:
Руслан Сидорович
Валерій Карпунцов
Данило Гетьманцев
«Краща програма в соцмережах про юристів»:
Відповідно до, згідно з на UMN (Дмитро Гадомський, Егор Желтухін)
M-Loйер (Яна Собко)
«Кращий юрист-митець»:
Семен Ханін
Володимир Віхляєв
Наталія Пліса
Олаксандр Черних
Катерина Власюк
Інна Мокіна
«Кращий проект Асоціації адвокатів України»:
Жіночий клуб (Катерина Власюк)
«Кращий автор»:
Михайло Кочеров, IBS Legal Services
«Кращий юрист-науковець»:
Наталія Кузнєцова
Олена Можайкіна
Олена Костюченко
Олександр Дроздов
Аліна Бірюкова
Кирил Легких
Радміла Гревцова
«Кращий юрист-суспільний діяч»:
Олександра Сасіна
Олександр Водянніков
Наталія Петрова
Сергій Ткаченко
«Краща ТВ-програма на юридичну тематику»:
ДокаZ (Олексій Шевчук)
Контролер (Ярослав Куц)
Один за всіх (Михайло Присяжнюк)
Законні підстави (Денис Пономаренко)
Deadline (Cергій Саченко)
«За вагомий внесок в розвиток ААУ»:
Ольга Дмитрієва
«Кращий комітет Асоціації адвокатів України»:
Комітет з сімейного права (Катерина Власюк)
«Краще відділення Асоціації адвокатів України»:
Одеське відділення (Денис Пономаренко)
Львівське відділення (Андрій Богуцький)
Видання «Закон і Бізнес», що виступає генеральним правовим медіа партнером, випустить друкований спецвипуск, в якому розповість про кожного переможця.
Визнання в юридичній спільноті – must have сьогодення, як для компаній чи об'єднань, так і для особистостей. Виконуючи свої обов'язки, адвокат не очікує овацій чи нагород, маючи на меті реалізувати своє покликання – захистити клієнта. Втім, правове поле країни залежить від кожного учасника, а тому важливо ділитися досвідом, набутим за рік кропіткої праці з колегами. Адже саме оцінка успіхів та значущості практики адвокатів, аналіз здобутків за останній рік допомагають усвідомити вектор розвитку в країні та виокремити кращих представників професії.
Адвокат року 2019. Натисніть на зображення, аби переглянути усі фото церемонії нагородження переможців
Матеріали за темою
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!