Закон і Бізнес


Активіст-ухилянт Лємєнов закликав ідентифікувати усіх, хто не служить


Олександр Лємємнов. Фото з Facebook

29.01.2024 15:11
1914

«З’ясувати підстави перебування за кордоном чоловіків. На всіх, хто «упєтляв» незаконно — накласти передбачені законодавством санкції. Треба їх покарати, а не сюсюкатися».


До цього закликав Президента Володимира Зеленського сумнозвісний активіст Олександр Лємєнов, інформує «Закон і Бізнес».

Також він запропонував запровадити «взаємний обмін інформацією про надання допомоги громадянам України чоловічої статі за кордоном». І «за умови надання «подвійної» допомоги, якщо вони там незаконно,.. анулювати допомогу з обох сторін».

Водночас він закликав «навести лад в процедурах» і «вирішити проблеми з ТЦК». А тим, хто не згоден воювати, запропонував відмовитися від українського громадянства.

Нагадаємо, що, за інформацією з Нацполіції, наприкінці грудня минулого року О.Лємєнов забарикадувався в квартирі, щоб не отримувати повістку. Потім, вибравшись, за словами сусідів, через вікно, не з’являвся ні вдома, ні на роботі та на засіданнях громадських рад, до складу яких входить. В результаті його було оголошено у розшук.

Потім, як повідомило джерело в ТЦК, «зателефонували з офісу Генерального прокурора та зажадали анулювати повістку О.Лємєнову», бо він нечебто входить до складу конкурсної комісії ОГП за міжнародною квотою.

Це вже не перший випадок створення умов для ухилення від військового обов'язку активістами, які співпрацюють із міжнародними структурами. Під різним приводом від мобілізації ухиляються Віталій Шабунін, Михайло Жернаков та чоловік Дарії Каленюк Орест Рудий (1983 р.н.).

Закон і Бізнес