Закон С– Бізнес Помічники суддів не подають е-декларації, але є винятки, — НАЗК

Матеріали за темою

Коментарі

0
Патронатна служба

Є чітке роз'яснення про те, що помічникам не потрібно подавати є-декларації, однак ДСА вимагає обов'язкове її подання. Як бути? Роз'ясніть нарешті, це ж стосується не однієї людини, а тисячі людей по…

14.03.2017 17:45 Відповісти
0
1111

А як щодо змін в Положенні про помічника судді загальної юрисдикції, прийнятими Радой суддів України 15 вересня 2016 року?.....з моменту припинення повноважень або з моменту звільнення судді з займано…

24.02.2017 13:47 Відповісти
0
Помічник

Шановні колеги, ч. 2 ст. 45 ЗУ "Про запобігання корупції" передбачено, що, якщо особа припиняє бути дерслужбовц, має відразу ж подати декларацію, за період не охоплений попередньо поданою де…

24.02.2017 09:26 Відповісти
0
Помічник

Є-декларацію ніхто не подавав, а ось що масово збераються звільнити помічників без суддів це проблема, підірвуть престиж цієї посади...чи будуть тепер бажаючі?...

23.02.2017 19:32 Відповісти
0
гость

должны были, но к сожалению, никто не подавал, как положено было..теперь эта путаница..

23.02.2017 16:58 Відповісти
0
777

за 2016 рік помічники подають декларацію, із датою заповнення 08.08.2016 - оскільки вони є увільненими із державної служби. тобто за 2016 рік помічники вже повинні були подати декларації

23.02.2017 16:13 Відповісти
0
гость

а почему именно 31?ааа,или вы имели ввиду что уже после подачи декларации?лучше поздно чем никогда?)))))

23.02.2017 16:11 Відповісти
0
помсудді

31 березня нам дадуть чіткішу відповідь

23.02.2017 16:02 Відповісти
0
гость

Это в принципе не должны заполнять?или все-таки за 2016 год нужно заполнить,так как работали на госслужбе некоторое время?а за 2017 не будем в следующем году заполнять?Опять не понятно))))

23.02.2017 15:01 Відповісти
0
Помічник

УРА!!!

23.02.2017 13:16 Відповісти