
Фото: Генштаб ЗСУ
Минулої доби зафіксовано 222 бойових зіткнення. Авіація, ракетні війська і артилерія Сил оборони уразили 14 районів зосередження живої сили противника та два пункти управління БпЛА.
Про таку ситуацію на фронті повідомив Генеральний штаб ЗСУ, інформує «Закон і Бізнес».
Загалом втрати загарбників склали 1470 осіб, два танки, 11 бойових броньованих машин, 46 артилерійських систем, реактивну систему залпового вогню, три засоби протиповітряної оборони, 14 наземних робототехнічних комплексів, 1676 безпілотних літальних апаратів, 448 одиниць автомобільної та дві одиниці спеціальної техніки.
У ніч на 14 серпня (з 18:00 13 серпня) противник атакував 112 ударними БпЛА. Станом на 08:00, протиповітряною обороною збито/ подавлено 90 безпілотників. Зафіксовано влучання засобів повітряного нападу противника на 11 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 6.
Крім того, противник учора завдав 76 авіаційних ударів, під час яких скинув 237 керованих авіабомб, а також застосував 10027 дронів-камікадзе та здійснив 3011 обстрілів.
Артилерійських обстрілів зазнали населені пункти Кореньок, Уланове, Винторівка, Яструбщина та Середина-Буда Сумської області. Крім того, авіаційних ударів зазнали райони населених пунктів Велика Чернеччина та Товстодубове, що на Сумщині.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках наші захисники зупинили 4 штурми. Водночас агресор завдав трьох авіаударів із застосуванням 4 керованих авіабомб та здійснив 68 обстрілів.
На Південно-Слобожанському напрямку наші підрозділи відбили 15 атак противника, який намагався просунутися в районах Стариці та Лимана, а також у бік Хатнього та Колодязного.
На Куп’янському напрямку ворог один раз атакував у бік Загризового.
Спроби вклинитися в нашу оборону відбито на Лиманському напрямку, де окупанти 10 разів атакували в районі Зарічного, а також у бік Новоселівки, Шийківки та Дробишевого.
На Слов’янському напрямку противник провів 17 штурмових дій у районах Кривої Луки, Закітного та Різниківки, а також у бік Рай-Олександрівки.
На Краматорському напрямку окупанти двічі атакували у бік населених пунктів Никифорівка та Юрківка.
На Костянтинівському напрямку зафіксовано 29 атак. Загарбники вели штурмові дії в районах Костянтинівки, Іллінівки та Іванопілля, а також у бік Русиного Яру та Степанівки.
На Покровському напрямку наші захисники зупинили 25 атак. Ворог виявляв активність у районах Родинського та Сергіївки, а також здійснював штурми у бік Нового Донбасу, Ганнівки, Шевченка, Новогришиного, Василівки, Мирного, Удачного та Муравки.
На Олександрівському напрямку загарбники провели 7 атак у бік населених пунктів Калинівське, Вороне, Тернове та Березове.
На Гуляйпільському напрямку окупанти атакували 12 разів — у бік Воздвижівки, Цвіткового, Староукраїнки, Данилівки та Чарівного.
На Оріхівському напрямку наші захисники зупинили одну спробу противника просунутися в бік Павлівки.
На Придніпровському напрямку минулої доби ворог штурмових дій не проводив.