
Аби підписатися на телеграм-канал «ЗіБ» та знати більше про новини судової системи, натисніть на зображення.
Колегія Вищої кваліфікаційної комісії суддів визначала результати кваліфоцінювання ще двох кандидатів до Дніпровського апеляційного суду: одного визнано придатним, інший іде на пленарне засідання ВККС.
Такими були результати засідання колегії №1 ВККС, що відбулося напередодні, інформує «Закон і Бізнес».
Зокрема, підтвердив здатність здійснювати правосуддя в апеляційному загальному суді
Сенчишин Федір Миронович (на фото), суддя Амур-Нижньодніпровського районного суду м.Дніпра (698,96 бала).
А от його колезі доведеться з’явитися на пленарне засідання комісії, яка має подолати негативний висновок ГРД стосовно
Бабія Сергія Олександровича, судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпроперовської області (713,97 бала).
Водночас, майже на два тижні відкладено розгляд питання стосовно судді Солонянського районного суду Дніпропетровської області Наталії Щербини.
Наразі колегія №1 завершила співбесіди із 26 претендентами, з яких 18 — підтвердили здатність здійснювати правосуддя, троє — ні, а на 5-х чекає співбесіда у пленарному складі комісії. Ще двоє кандидатів припинили участь у конкурсі.
Загалом на 23 посади у Дніпровському АС подали заяви 43 кандидати.