
Інфографіка: Генштаб ЗСУ
Учора зафіксовано 204 бойових зіткнення, що на чверть менше, наж днем раніше. Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі, техніці та підривають йог наступальний потенціал у тилу.
Про таку ситуацію на фронті станом на 8:00 повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, інформує «Закон і Бізнес».
У ніч на 31 січня (з 17:40 30 січня) противник атакував 85 ударними БпЛА типу «Shahed», «Гербера», «Італмас» та безпілотниками інших типів (близько 55 із них — «шахеди»). Станом на 8:00, протиповітряною обороною збито/ подавлено 64 БпЛА. Зафіксовано влучання 20 безпілотників на 13 локаціях.
Учора противник завдав одного ракетного удару, застосувавши одну ракету, 69 авіаційних ударів, скинувши 174 керовані авіабомби. Крім того, задіяв для ураження 6731 дрон-камікадзе та здійснив 4098 обстрілів населених пунктів та позицій наших військ, зокрема 114 — із реактивних систем залпового вогню.
Агресор завдавав авіаударів, зокрема по районах населених пунктів Просяна, Гаврилівка, Новоселівка Дніпропетровської області; Різдвянка, Барвінівка, Копані, Воздвижівка, Залізничне, Верхня Терса, Гуляйпільське, Дорожнянка, Чарівне, Зарічне — Запорізької.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках противник завдав одного авіаудару застосувавши три КАБи, здійснив 104 обстріли, в тому числі 8— із РСЗВ.
На Південно-Слобожанському напрямку ворог 25 разів намагався прорватися в районах населених пунктів Стариця, Приліпка, Вовчанські Хутори, Вовчанськ та в бік Круглого, Тернової, Григорівки, Фиголівки, Петро-Іванівки.
Учора на Куп’янському напрямку наші оборонці відбили 6 штурмових дій противника в бік Курилівки, Петропавлівки та Новоосинового.
На Лиманському напрямку ворог провів 9 атак, намагаючись вклинитися в нашу оборону в районі Зарічного, Твердохлібового та у бік Дружелюбівки, Дробишевого.
На Слов’янському напрямку наші захисники зупинили 7 спроб окупантів просунутись у бік Закітного та в районі Дронівки, Ямполя й Свято-Покровського.
На Краматорському напрямку ворог наступальних дій не проводив.
На Костянтинівському напрямку ворог провів 14 атак поблизу населених пунктів Щербинівка, Плещіївка, Іванопілля, Софіївка та в бік Іллінівки, Степанівки й Новопавлівки.
На Покровському напрямку наші захисники зупинили 46 штурмових дій у районах населених пунктів Мирноград, Покровськ, Котлине, Удачне, Молодецьке, Філія та в бік Іванівки, Новопідгороднього й Родинського.
На Олександрівському напрямку противник здійснив 9 атак у районах Рибного, Злагоди та в бік Олександрограда й Нового Запоріжжя.
На Гуляйпільському напрямку відбулося 19 атак окупантів — у районі Гуляйполя та в бік Зеленого, Добропілля, Гуляйпільського й Оленокостянтинівки.
На Оріхівському напрямку наші захисники відбили три атаки противника в районі Степногірська та в бік Приморського.
На Придніпровському напрямку ворог минулої доби провів одну невдалу наступальну дію.
Учора авіація, ракетні війська і артилерія Сил оборони уразили 4 пункти управління БпЛА та два райони зосередження особового складу. Загалом, минулої доби втрати загарбників склали 880 осіб, 5 танків, 8 бойових броньованих машин, 20 артилерійських систем, реактивну систему залпового вогню, засіб протиповітряної оборони, 694 безпілотних літальних апарати, 58 одиниць автомобільної техніки.