
 
		Аби підписатися на телеграм-канал «ЗіБ» та знати більше про новини судової системи, натисніть на зображення.
За результатами співбесід, що пройшли у Вищій кваліфікаційній комісії суддів із кандидатами до Чернігівського апеляційного суду, один підтвердив таку здатність, один — ні, а решту відклали.
Такими виявилися результати засідання ВККС у пленарному складі, що відбулося напередодні, інформує «Закон і Бізнес».
Зокрмеа, за результатами кваліфікаційного оцінювання підтвердив здатність здійснювати правосуддя в апеляційному суді
Серебряніков Віктор Євгенович, керуючий партнер Адвокатського обʼєднання «Менторс» (716,60 бала).
Натомість не підтвердив такої здатності та вибув із конкурсу
Короленко Олександр Миколайович, непрацюючий (413,77 бала).
Водночас, відкладено розгляд питання або оголошено перерву в розгляді питання щодо
Батрак Ксенії Вікторівни, адвоката;
Краснопольської Людмили Петрівни, судді Новоархангельського районного суду Кіровоградської області;
Куценка Михайла Олександровича, судді Енергодарського міського суду Запорізької області (відряджений до Галицького районного суду Івано-Франківської області;
Міросєді Андрія Ілліча, судді Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області.
Наразі колегія №1 завершила співбесіди із половиною із 40 кандидатів до цього суду. З них 8 — підтвердили здатність здійснювати правосуддя в апеляційному загальному суді, 4 — не підтвердили, а з 10-ма співбесіда відбудеться у пленарному складі комісії.
Загалом ВККС планує заповнити 22 вакантні посади судді у Чернігівському АС.